Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové Hodějovice - Planá 3:3 - Na začátek jsme získali upachtěný bod

17. 8. 2013

1. kolo OP: Nové Hodějovice - Planá 3:3 (2:2)

Branky: 20. a 80. Šíma, 15. Trapl - 35. Beran, 40. Vozábal, 90. Špírek

Sestava: Vaňas - Sodomka, Křemen, Mavrodiev, Mynář (70. Chrástka) - Beran, Vozábal, Fujdiar, Vobořil - Balogh (65. Brejžek), Petscher (85. Špírek).

_________________________________________________________________________

Hodějovice pro nás loni byly dvakrát snadným soustem, ale na začátek nového ročníku jsme se na něm tentokrát málem zadusili. V sestavě jsme poprvé uvítali Vozyho, ještě před jeho příchodem byl vydán zákaz v kabině mluvit o Dynamu a cokoliv co by připomínalo Sokolov (sokol, kolo, Rýdel...). Naopak chyběl Tury, Robo, Patrik Ira, s 99% účasti na tréninku nedorazil Frdla.

Začali jsme vlažně, nedařil se nám přechod do útoku a nedůraz v obraně Hodějce brzy potrestaly. Prohráli jsme důležitý souboj a domácí hráč podél Vaniho zavěsil. Chudák Vani si ještě nesáhl na míč a už ho lovil podruhé ze sítě - další chyba a další nájezd hodějovického útočníka skončil opět úspěšně, bez šance pro golmana zasáhnout. No a mohlo to být i o tři branky, kdyby se rozhodčí neupískl a nechal domácí pokračovat po našem faulu ve hře výhodou. Pak se ale ve 35. minutě otočila karta. Peči zatáhl míč po lajně, vrátil ho do vápna proti noze Cipíse a ten s pomocí břevna vsítil první plánský gól v ročníku. Najednou se hrálo na jednu branku a domácí nestíhali. Fujdži trefil hlavou břevno po centru Vozyho. Ten se sám ale následně nerozpakoval vzít za ránu z pětadvaceti metrů a gólman jen kontroloval situaci. Na ránu levačkou do šibenice totiž nemohl dosáhnout - 2:2. Domácí poté přežili hned několik rohů a byli rádi, že je z pod tlaku vysvobodil hvizd.

Druhý poločas jsme bohužel nenavázali na aktivitu a podávali hodně (pod)průměrný výkon. Sice jsme hráli s míčem, ale k žádným kloudným akcím to nevedlo. Největší šanci měl Vozy, ale tentokrát mířil po samostatné akci těsně mimo. A tak se dočkali produktivní domácí - Vani stál opět proti osamocenému hráči a ani proti třetí střele soupeře nemohl uspět. V 80. minutě se tak Hodějovice přiblížily třem bodům. Sebrat jim je mohl po faulu na Vozyho Patrik, jenomže z penalty v 88. minutě překopl. Přitom gólman proti sluníčku nic neviděl, kdyby na něj mířil medinicinbal, tak to stejně pustí, ale hodějovická penalta je pro nás zakletá... Ale jak řekl Fujdži, štěstí, že tam mají tak vysoké pletivo. Fanoušci následně dali faulovanému Vozymu najevo, jak nám přáli remízový zisk, s tím se asi musí počítat, že v každým Vidlákově mu budou dávat čočku, i když bude nejlepší na hřišti... Když už s tím nikdo nepočítal, hosté přece jen vyrovnali. Přečíslení vyřešil Víťa přihrávkou na vystřídajícího Špíryho a ten z voleje napral míč mimo dosah gólmana. 3:3 a remíza, která zápasu slušela. Ale je pravda, že z tohoto mače jsme chtěli víc. Jenomže s třemi inkasovanými brankami asi na víc nebylo...

Po vzoru Ludvíka Hovorky z Okresního přeboru je zavedena tabulka z Excelu v menu pod Stats, kdykoliv někdo najde nějakou chybu, ať se ozve...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fotky

(5+2 dny - fota, 18. 8. 2013 18:49)

http://ceske-budejovice.5plus2.cz/28623/obrazem-vozabal-se-vratil-na-hriste-pomohl-k-remize

Pozdrav do Plané - AŤ SE DAŘÍ

(Ivo - Hodějovice, 18. 8. 2013 10:41)

Ten mač jsme viděli podobně a Váš report je naprosto objektivní. Akorát ten Vidlákov :-P ? S tím, že na Vozábala budou všude venku hulákat, s tím musíte počítat. Přece jen, bude v okresním přeboru velkou personou a atrakcí. Klobouk dolu před vaším pomezním, který mával naprosto fair a když se nám ty dvě ulice povedly, tak je praporkem nezazdil. Kdyby to takhle bylo všude. A mimochodem, o penaltě si myslím, že faul na Vozyho byl ještě venku a on do vápna následně doklopýtal, naproti tomu o chvíli později jste kopali trestňák z hranice vápna ze strany u laviček a tam to měla být pencle úplně jasná, faul byl metr uvnitř. Rozhodčí ale neměl koule na to písknou v koncovce ještě jednu. Ale plichta podle mně spravedlivá.