Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olešnice - SK Planá 3:3 - Bodový zisk jsme vybojovali díky druhému poločasu

8. 5. 2013

Olešnice - SK Planá 3:3 (3:1)

Branky: Špírek, Turek, Sodomka

Sestava: Fabián - Turek, Křemen, Sodomka, M. Bendík - Mavrodiev, Beran, Fujdiar, Ira - Špírek (46. Chrástka), Vobořil.

Tentokrát dvanáct statečných odjelo do Olešnice, kam soupeři musí projet i přes obec jménem Bukvice, čímž se snaží Olešničtí rozhodit protivníky. Tury ještě v kabině stačil všem poradit, aby stříleli po zemi, a ukazoval na podobnost svého břicha s tím, co měl gólman Olešnice.

Planá začala sympaticky a měla více ze hry, ale Olešnice se rychle oklepala a zajímavé situace se odehrávaly před Fabim. Domácí ale pálili co se dalo, míče létaly centimetry vedle tyčí. Odolávat věčně nešlo a po nešťastných odrazech po rohu zůstal na zadní tyči nepokrytý hráč - 1:0. Ve 30. minutě bylo ještě hůře, rozhodčí odpískal neuvěřitelnou pecku za údajný faul Máry. Zaprvé se souboj odehrál asi mimo vápno, ale hlavně zadruhé o žadný faul nešlo... Raab penaltu dal a bylo to 2:0. Planá na rozdíl jediného gólu snížila ve 41. minutě. Píďa poslal dlouhý nákop na gólmana, ten musel jít do souboje s MICHALEM ŠPÍRKEM, kterému míč spadl na záda a odrazil se do prázdné brány - 3:1. Jenomže závěr prvního poločasu nám utekl, nechali jsme soupeře vystřelit z nebezpečné pozice a Fabimu míč proskotačil smolně do kasy - 3:1.

Do druhé půle nastoupil místo zraněného Špíryho Radek. Z narvaných tribun se nesly po zápase pochvalné hlasy na toto střídání, že Planá tímto ožila, a když to tak zhodnotil i věrný "hovorný" fanoušek Láďa na zpáteční cestě, měl jsem dost :) Radek začal v útoku, později se vyměnil s Márou. Druhou půli bylo na hřišti skutečně jen jedno mužstvo. Sodovu střelu nejprve ještě vytáhl gólman, ale v 55. minutě MICHAL TUREK byl důrazný po rohu a napálil míč k tyči - 3:2. A zaslouženého vyrovnání se Planá dočkala v 80. minutě poté, co Petr vrátil Fudžimu balón, ten ho poslal z první na MIROSLAVA SODOMKU a miláček davů zakončil krásnou akci do protipohybu gólmana Matouška - 3:3.

Výkon v druhé půli si zasloužil pochvalu. Obrana v čele s Patrikem K. pak zavřela dveře a domácí se dostali do jediné gólovky, kterou Fabi famózně vytlačil špičkami prstů na roh. Na druhé straně měldobrou střelu po povedené kombinaci s Píďou Patrik I., sám Soda pak byl kousek od pěkného gólu po střele z trestňáku. Rozhodující gól mohl vstřelit Peťa, ale výborný výkon v útoku brankou nekorunoval, míč mu sjel po levačce a skončil v zámezí. I tak jsme ale bod museli brát, dokázali jsme se vrátit do hry, a to se vždycky cení!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář