Jdi na obsah Jdi na menu
 


Perfektní první poločas smetl Mladé

12. 3. 2011

SK PLANÁ - MLADÉ 3:0 (3:0)

Sestava: Fabián - Turek, Sodomka, Křemen, Tyl - Stropek, Mavrodiev, Sedmík, Pintér, Adámek - Trs, Hruška (10. Balogh).

Branky: 30. Mavrodiev, 35. Balogh, 40. Stropek

_______________________________________________________________________________

Planá se pustila do Mladého zostra a v prvním poločase ho doslova převálcovala. Jardovi se nepodařilo dokončit kliku gólmanovi po první pěkné akci utkání. Trs se následně přeměnil v nahrávače, když bezchybným lobem vyslal do úniku Balogha, ten byl ale rychlejší než míč a v tísni pak zahrál opět dloubnutím centimetry vedle tyče. Plánský double-lob gólem neskončil. Neujala se ani Jardova dorážka po střele Sodomky. Hosté ale nemohli odolávat věčně. Po jednom z faulů v okolí vápna zahrával Stropek míč z levé strany a milimetrovým centrem našel Mariána tak, že i on dokázal hlavou proměnit - 1:0. Zanedlouho už to bylo o dva góly, Honza zabojoval a vyhrál zdánlivě ztracený míč, nacpal ho před bránu, kde balón propadl až k Lukášovi a ten se ranou pod klacek nemýlil - 2:0. Planá hrála prvoligovej fotbal, s kterým by si třeba Bohemians 1905 nevěděly rady.... Po další standardce udeřila před poločasem potřetí. Stropek se opřel z voleje do odraženého míče za vápnem a tečovaná střela zapadla přesně k tyči. Mladé mohlo korigovat po faulu Turka proměněnou penaltou, ale Fabián mohl poděkovat pravé tyči své brány, od které se balón odrazil.

 Ve druhém poločase domácí nenavázali na výkon z první půle. Mladé se zvedlo a začalo hrozit, Plaňáci se přes protivníka neprosazovali. Ne úplně dvakrát přesný pan sudí navíc domácím moc nepřál a dokonce i Píďa, jinak naprostej kliďas, se po sporně odpískaném zákroku rozpálil doběla, takhle naštvanýho Míru ještě nikdo nikdy nikde neviděl. Jak to vypadalo, se můžete podívat na fotky, hned jak budou. Hosté nepřekonali spolehlivou domácí obranu ve složení Turek - Sodomka - Křemen - Tyl, v čele samozřejmě s jistým Fabim. Ten napravil zaváhání při vyběhnutí a perfektním zákrokem vychytal největší šanci Mladého v poločase. Na druhé straně neuspěl po přesném pasu Stropka zakončením z bezprostřední blízkosti Lukáš. Planá udržela čistý štít a ze zápasu se silným soupeřem si odnesla jasné vítězství.

Po zápase proběhla valná hromada SK Planá, kde se plánovala velká budoucnost tohoto klubu, jehož hráči vydělávají ve III. třídě nemalé peníze a jezdit za ně mohou třeba, dejme tomu, i na dovolenou na Kanáry...

 

Náhledy fotografií ze složky SK Planá - Mladé 3:0

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář