Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pětatřicítka začala podzim hladkou výhrou, půjde Fabi ke grilu?

28. 8. 2012

 SK Planá – Dobrá Voda 6:1 (4:0)

Branky: Brejžek 3, Zloch, Gireth,Tibitanzl P. - Mach.

_______________________________________________________________

V pondělí odstartovala podzimní část krajské soutěže starých pánů. Blues navázali na sobotní výsledek modrého baletu a poslali hosty s pěknou nadílkou zpět na kopec za městem.

V utkání začali Blues pěkně zhurta a sázeli hostům gól za gólem. Chvílemi připomínali slavnou Chelsea, a to nejen díky oblečení. Modrou lavinu, valící se na branku hostů, utnula až poločasová pauza. Střelecky se zaskvěl nepolapitelný Víťa Brejžek, který svými úniky podél lajny připomínal Fernando Torrese. Diváci, kteří přišli na zápas, měli obrovské štěstí. Stali se svědky nevídané sitace: Luboš Gireth vystřelil na branku! A co více, z této střely vsítil gól!!! Spousta svědků poslední přímé střely Luboše na branku soupeře již není mezi námi. Je to už tak dávno, že si nemůžu vzpomenout, jestli byly tyče kulatý, nebo ještě hranatý.

Další novinkou v zápase s D. Vodou byly naše nové posily, Šenky a Dalibor Zloch. Dalibor se dokonce uvedl pěkným gólem a věřím, že k dalšímu zápasu za Blues nastoupí v následujícím kole, a ne až po několika letech, jak je u něj zvykem. Oba naší hře pomohli a přispěli k dobrému hernímu projevu. Víťa navíc krásnými novými kopačkami nabídnul divákům i zážitek estetický.

Vybočením z jinak poklidného utkání byl surový zákrok Petra Petrlíka na útočníka hostů, po kterém se na nás kopala již tradiční penalta. Bůh k nám i Petrovi byl ale milosrdný a nepřipustil, aby soupeř skóroval a dostal se do hry. Taky to trochu nepřipustil Houpy, který vyrazil i dorážku po pokutovém kopu. Vůbec výkon Houpyho naznačil, že Fabimu by to u grilu docela slušelo.

Zápas se dohrával celkem v poklidu, a nikoho už nevzrušily ani nepřekvapily zahazované šance domácích, v čemž hrál prim hlavně Roman Fiala. I přes neúčast Romana Tibitanzla toto jméno ve střeleckém zápisu nebude absentovat, jelikož ho zastoupil jeho brácha Petr. O vítězství domácích nebylo po celý zápas žádných pochyb, proto si i jedna naše věrná fanynka mohla v klidu po celý zápas vyřizovat spoustu telefonátů. a nestresovat se výkonem svého manžela.

Zasloužené vítězství domácích. Příští zápas na Akře bude asi z kategorie těžších.

Vivat SK!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář