Jdi na obsah Jdi na menu
 


Planá - Roudné B 1:2 - Po dlouhé době na trávě, ale opět s prohrou

18. 3. 2012

Sestava: Fabián - Turek, Křemen, Sodomka, Ježík - Mavrodiev, Beran, Frdlík, Adámek - Balogh, Brejžek.

Na střídání: Pintér, Ira, Špírek.

_________________________________________________________________________

Roudné přijelo s (převážně) mladými hráči, kteří evidentně byli na tréninku v zimě více než jednou. Už jen tím hravě strčili do kapsy většinu z jedenáctky domácích. A v zápase se i toto více než jasně projevilo. Hosté byli fotbalovější, měli více ze hry a dostávali se do šancí. Ke štěstí Plané se nechávali často chytit Fujdžim v postavení mimo hru, kvůli ofsajdu dokonce nebyl uznán klukům od Malše první gól. Pak už ale hosté udeřili, ve vápně vymotal domácí beky jeden z útočníků, našel před bránou svého kolegu a ten už neměl problém ukázat, že zametáním by se v životě možná i slušně uživil. Na druhé straně se Planá prokousala k jediné gólovce, Pítrs svojí tutovku neproměnil, odražený míč po zákroku brankáře ale ještě stačil postrčit do běhu Adamcovi. Ten ale bránu netrefil.

Pokud SK mělo nějaké síly v poločase prvním, ve druhém už se vytratily úplně. Hostující brankář mohl zavřít oči, sednout si k tyčce a užívat sluníčka. Na jeho bránu totiž ve druhé půli mířila snad jediná střela. A zrovna skončila v síti. Marián Mavrodiev se vyhnul ofsajdové pasti a šel sám na brankáře. Toho s přehledem prostřelil, a pohledem prostřelovali hostující po gólu i svého pomezního. Ten ale dostal pár okamžiků před gólem čočku od domácích rowdies s půllitrem na východní tribuně arény a aby se vyhnul další spršce hlášek na svojí adresu, zachoval se poctivě a praporek zůstal dole. Planá se poté dostala k pár standardkám, na více se nezmohla. Naopak Fabi musel řešit několik nebezpečných záležitostí. Jeden z nájezdů hosté proměnili, další končily těsně vedle tyčí.

Za dva týdny je mistrák, tak je načase si sáhnout do svědomí, zamakat a být tak připravení na první ostrý mač. Pokud budeme hrát jako v sobotu, tak tam budeme za kašpárky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tréninky

(H.S., 18. 3. 2012 8:34)

Tak jak hrál modrý ,,balet" v sobotu, tak přesně vypadá mužstvo které netrénuje. Chodit jen na zápasy a na nich chodit není cesta ke zlepšení výkonnosti.

tréninky - rekce

(to je jedno, 18. 3. 2012 19:13)

Je třeba si taky uvědomit,že Roudné "B" je trochu jinde než Planá,buďte soudní. i když od nás jich dost d§ležitých chybělo (Stropek a i ten Csavoj - který si také odehraje své) , tak stejně by s tima mladýma byl problém. Trénovat se musí,ale také je třeba si uvědomit,že tým naší Plané je tvořen hlavně výdělečně činnými jedinci,kterým jejich pracovní náplň,kolikrát neumožnuje být na místě,na kterém by sami rádi byli. Narozdíl od studentů,kteří proti Plané v sobotu nastoupili. Je to jen můj názor,ale trochu pochopení pro plánské gladiátory by bylo na místě,neříkejte mi,že nám na podzim udělaly málo radosti. Doufám,že jsem tímto nikoho neurazil,to bych velice nerad,ale také doufám,že je třeba trochu prostoru k pochopení, pro chlapce na hřišti.

Re: tréninky - rekce

(Pitrs, 19. 3. 2012 14:09)

nesouhlasim s pochopenim ani vymluvama, je to jen a jen o tom chtít a proto něco udělat a třeba i navíc, protoze min.jednou v tydnu si od 18 hodin dokaze cas udelat kazdy! a nebo si ten cas nechce najit tak pak to"jako" nejde...o nicem jinem to neni!! Doufam, ze to jeste tech 14 dni zlomime a neco potrenujeme a nebude to tak vidět a s trochou stesti a zodpovednosti všech na hristi i mimo nej pak v soutezi budeme uspesnejsi...

Re: Re: tréninky - rekce

(fabi, 22. 3. 2012 21:03)

Souhlasím s tebou Tome.Jsme většina pracovně zatížení a práce je v dnešní době na prvním místě ale mám pocit že někteří mají praci jako alibi.Ale to si musí každý v hlavě srovnat sám!!!!!Doufám a věřím že se přístup zlepší hlavně kvuli lidem co se snaží a chtějí v Plané čutat dál a líp a víš než OP.Máme na to ale jen jako tým a parta.Díky a věřím.