Jdi na obsah Jdi na menu
 


Planá - Rudolfov B 2:2 - Zápas plný emocí nakonec nadělil domácím bod

20. 5. 2012

22.kolo OP

SK Planá - Rudolfov B 2:2 (0:1)

Branky: Mavrodiev, Balogh.

Sestava: Fabián - Turek, Křemen, Sedmík, Vobořil (46. Frdlík) - Adámek, Stropek, Špírek, Mavrodiev, Ježík - Balogh.

Rozhodčí: Zevl. ŽK: 4:4. ČK: 0:2.

_________________________________________________________________________

Uff, to byl tedy zápas... V konkurenci hokejového utkání Česko vs. Robovo chalani se postavila v úmorném vedru týmu Rudolfova sestava, při jejímž nástupu si fandové asi museli třít oči, jestli se jim to nezdá. Hned tři hráči totiž restartovali proti Ruďáku své (na různou dobu ukončené) kariéry a kromě třicátníků Máry, Patrika a čtyřicátníka Fabiho nastupovala hodně mladá skvadra. Chyběli zranění Soda a Ivoš. Pracovní povinnosti nepustily Marcela, Víťu a Csaviho. Rýmička skolila Beryho. Nedorazil Patrik Ira ani Jarouš. A to nejlepší nakonec, nehrál ani Pítrs, který se nestačil vrátit z EURA starostů. Češi získali na turnaji v Polsku zlato, starosta prý medaili prodá a za utržené peníze zařídí, aby začalo na návsi konečně svítit osvětlení :) . 

Hra Plané v první půli rozhodně na medaili nebyla. Co taky čekat, když útoky mají vést hráči, kteří v průběhu sezóny nedostali čuchnout, případně špíleři, kteří nastupují po dlouhé pauze od fotbalu, jako třeba Lukáš. Ani ostatní neměli svůj den, hosté brzy vycítili šanci a hlavně bourák v útoku hodně zlobil. Ve 20. minutě to byl on, kdo po ideálně vyřešeném přečíslení poslal hosty do vedení. Hodně přísný metr nasadil v utkání sudí Zevl a že se děly věci. Žluté karty lítaly vzduchem a nezůstalo jen u nich. Ve 35. minutě hostující hráč pronesl nějakou pochvalnou průpovídku a bylo to to poslední, co v zápase řekl, první a ne poslední červená karta duelu byla na světě. Fabi si musel v první půli poradit ještě s dalším únikem hostů, na druhé straně Lukáš netrefil hlavou pěkný centr.

Ve druhé půli pokračovalo plánské utrpení, chyběla jakákoliv mezihra a vše se uchýlilo k bezmyšlenkovitému nakopávání balónů. Nedařilo se, lacině jsme ztráceli míče. Frustrovaný Patrik, poté co hráč protancoval u lajny kolem tří domácích, skopl v 60. minutě útočníka soupeře a sudí nařídil jasnou desítku. Tu hosté proměnili. Jenomže i nadále si neodpouštěli poznámky proti stylu vedení zápasu. Nutno přiznat, že na některé výroky rozhodčího jsme si nemohli stěžovat, ale "přísně" se pískalo na obě strany. Rudolfovský snajpr vypustil směrem k rozhodčímu dalšího Druláka a šel pod sprchy. S sebou si vzal půlku červené karty, kterou sudímu zlomil, no byla to tragikomická show. K tomu se přidali dva praporčíci na lajnách a byl z toho guláš, jaký fotbal, a to dokonce i plánský fotbal, dlouho neviděl. K neštěstí všech se jako naschvál míče odrážely do autů a rohů z těžko hodnotitelných odrazů a to situaci rozhodně neuklidňovalo. Hosté v devíti už nemohli odolávat. Domácí tým  aplikoval nevídaný systém 2-2-6, kdy ještě větším zmatením soupeře bylo, že hráči vepředu a vzadu se pravidelně prohazovali, záleželo na tom, kdo ještě byl ochoten udělat pár kroků navíc. Nakonec to ale proti zdecimovanému soupeři slavilo úspěch. Planá ve druhé půli zahazovala šance, specialistou se na to stal Tury. Ale přesnými hlavičkami po standardkách nakonec zařídili remízu  2:2 Marián a Lukáš. Výkon děs běs, ale domácí neporazitelnost dále trvá. 

 

Náhledy fotografií ze složky SK Planá - Rudolfov B 2:2, jaro 2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář