Jdi na obsah Jdi na menu
 


Planá přezimuje na krásném třetím místě

8. 12. 2014

Snový start nakopl Modrý balet a najednou to šlo tak nějak samo. Schůdný los nám pomohl k úvodním pěti vítězstvím, až poté přišla domácí porážka se Zliví. To je jedno z mála negativ podzimu - dřívější neporazitelná plánská pevnost padla na podzim hned třikrát (Zliv 0:2, Krumlov B 0:1, Frymburk 0:2). Tyhle domácí prohry jsme ale dokázali revanšovat venku - nebývalá bilance z cizích hřišť v podobě šesti výher a jen jediné porážky nás posadila v tabulce venkovních zápasů hned za Trhové Sviny. V celkové tabulce jsme za Trhovými Sviny pozadu o tři body a o druhé až třetí místo se dělíme s Dřítní. Nechceme se chlubit, ale kdo z vás to má?

Nejlepším střelcem se stal suverénně Lukáš Balogh, kterého jeho 12 branek řadí k největším kanonýrům I.B tříd. Peči nevydržel nasazené tempo z úvodu sezóny a nakonec si připsal šest fíků, stejně jako Starosta, který těžil z úspěšného proměňování penalt. Nejlepším nahrávačem je Řehy s 8 asistencemi, následovanými čtyřmi gólovými přihrávkami Pítrse juniora. Za podzim jsme stihli nasbírat úctyhodných 6 červených karet. Tu nejhloupější odnesl dlouho trvajícím trestem Tury. Do povědomí široké veřejnosti jsme se dostali i bláznivým zápasem a s tím spojeným výjezdem do Horní Plané, kdy si na nás smlsla všechna kvalitní média.

Za zmínku stojí při rekapitulaci i naše postupy v Českém poháru, kdy jsme vyřadili loňského finalistu z Ledenic i exkrajské Bavorovice a na jaře vyzveme v semifinále Větřní.

Počítali jsme i ztráty, kdy odpadli Píďa a Adamec. Naštěstí ale máme Láďu Fujdiara, který je vždy připraven naskočit. Ale protože tolik nás přece jen není, nezbývá než si přát, aby už bylo pro tuto sezónu zraněním konec... 

Po podzimu jsme zachránění, což byl hlavní cíl pro sezónu, tak uvidíme, kde to nakonec zapíchneme po konci ročníku. Našlápnuto máme výborně ;)

www.png

STŘELCI:

12 - Lukáš Balogh

6 - Tomáš Pintér, Petr Petscher 

2 - Roman Kubíček, Michal Turek, Láďa Fujdiar

1 - Ivo Mynář, Martin Beran, Jan Adámek, Petr Vobořil

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář