Jdi na obsah Jdi na menu
 


Planá uspořádala první tréninkový kemp mládeže!

6. 8. 2019

SK Planá má dva týmy mládeže: starší přípravka a mladší žáci. Přijďte k nám i se svou ratolestí, trénuje se v úterý a pátek, o rozvoj dětí se starají licencovaní trenéři Ladislav Fujdiar a Lubomír Pintér! Doprava je zajištěna mimo jiné MHD č. 19 až na náves, případně je možné využít cyklostezku z Rožnova. Neváhejte a přijďte se podívat. Více info ZDE.

 

TRÉNINKOVÝ KEMP

Pro naše benjamínky jsme uspořádali tréninkový kemp, v jehož průběhu se aktivně zapojilo více jak 23 hráčů! Ve čtvrtek jsme se společně sešli už před 10. hodinou, kdy trenéři Lubomír Pintér a Ladislav Fujdiar přivítali všechny hráče a rodiče, představili program celého kempu a následně už se šlo rovnou na hřiště.

 

Denní program začínal dopoledním tréninkem, poté následoval společný oběd v restauraci na Na Letišti. Po obědě měly děti společný odpočinkový program v dětské klubovně na hřišti, který kolem 15. hodiny opět vystřídala další tréninková jednotka. Při nepřízni počasí bylo využito i plánské multifunkční hřiště s umělým povrchem.

 

V pátek pak kemp po trénincích pokračoval večer společně s rodiči při posezení a opékání buřtů na rybářské chatě v Plané, kde celý tým včetně trenérů dobrodružně přenocoval.

 

Tréninky byly zaměřeny zejména na individuální technické dovednosti našich mladých fotbalistů a fotbalistek, práci s míčem v rychlosti, ale pilovali jsme i zápasové herní činnosti a spolupráci v týmu. Celý kemp byl v sobotu zakončen turnajem družstev, kdy miniturnaj vyhrálo družstvo oranžových.

 

Věříme, že se kemp všem účastníkům i rodičům líbil a užili si ho na maximum! Po celou dobu kempu se o jídlo, svačiny a pitný režim vzorně starali Michal a Lída Hruškovi a největší poděkování za organizaci celé akce pak patří oběma trenérům mládeže! 

 

Už teď můžeme slíbit, že podobný kemp klub přichystá i v příštím roce, těšíme se!  SK Planá olé!

 

Náhledy fotografií ze složky Tréninkový kemp pro mládež

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář