Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plánský turnaj vyhrálo Mladé. Modrý balet skončil třetí

10. 8. 2014

 22. ročník

TURNAJ O POHÁR ZASTUPITELSTVA OBCE PLANÁ

Sestava: Nováček - Mynář, Sodomka, Pintér st., Turek -  Beran, Vobořil, Adámek, Fujdiar, Stropek, Řehoř, Pintér ml. - Balogh, Frdlík.


VÝSLEDKY:
1. zápas : SK Planá - SK Mladé 0:1 (0:1), střelci: Vítek.
Novas v tomhle zápase vykročil k titulu nejlepšího brankáře, jinak toho ale moc pozitivního najít nešlo. Planá nastoupila bez chybějícího Pečiho, Kučiho či Řehyho, ale zato nechybělo pár hráčů, kteří by se místo na hřišti radši viděli v posteli. Mladé v zápase mělo více šancí, Novas se asi sám divil, co všechno pochytal a nestačil na jedinou střelu. Vítek se v prvním poločase (hrálo se 2 x 30 minut) zbavil obránců a ránou pod břevno rozhodl.
 
2. zápas: TJ Malše Roudné B - TJ Slavoj Ledenice 1:0 (0:0), střelci: Krůček.
I druhý zápas přinesl jedinou branku. Roudné postoupilo zaslouženě, Ledenice brankáře svého protivníka téměř neohrozily. Krůček se prosadil rátce po změně stran ve 32. minutě, když šel za míčem důrazně ve vápně a z bezprostřední blízkosti stačil míč usměrnit do protipohybu gólmana.

O 3. místo: TJ Slavoj Ledenice - SK Planá 1:2 (1:0), střelci: Adámek, Sodomka - Kadlec.
Ledeničtí se s Planou střetli před týdnem v pohárovém utkání a po porážce 2:4 jim měli co oplácet. Tentokrát sice už naskočil Řehy, ale zase ubyl Pítrs jr. Kadlec svůj tým sice poslal do vedení, ale Planá ve  druhém poločase zavelela k obratu a zásluhou Adámka skóre otočila. Honza jeden gól sám dal a na druhý v 54. minutě nacentroval Sodomkovi. Těžko soudit, jestli s obratem mělo co dělat to, že ženich Pítrs o poločase vystřídal a pustil do hry hladového Sodomku, který se na turnaj soustředil tak, že ani nemohl dospat a nakonec po vzorné životosprávě naspal necelé dvě hodiny. A byl to právě Píďa, kdo vydržel dřít do konce a dorval míč do sítě. He´s a legend!

Finále: TJ Malše Roudné B - SK Mladé 2:3 (0:0), střelci: Krůček, Štěpánek - Tondr 2, Benedikt.
První půle propršeného finále nepřinesla ani branku, ani žádnou vyloženou šanci. Po změně stran se ale děly věci. Mladé se Tondrem ujalo vedení ve 33. minutě, ale o dvě minuty později již bylo po Krůčkově gólu srovnáno. Ve 39. minutě se dokázal prosadit Benedikt a opět vedl tým z okresního přeboru. Tomu zajistil dostatečný náskok brankou z přímého kopu Tondr a mladý tým Roudného už stačil jen snížit Štěpánkovou střelou.
 
Konečné umístění:
1. SK Mladé
2. Malše Roudné B
3. SK Planá
4. TJ Slavoj Ledenice

Nejlepší hráč: Tondr (Mladé)
Nejlepší brankář: Nováček (Planá)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pruvan

(Soda, 10. 8. 2014 10:50)

Novas mas to za kilco!!!