Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přihlašte své dítě do SK Planá! První trénink již v pátek 29. dubna!

24. 4. 2011

SK Planá pořádá nábor do vznikajících mládežnických týmů. Perspektivní klub v dosahu města s odpovídajícím zázemím hledá malé fotbalisty narozené roku 2006 a starší

K dispozici budou mít děti k tréninkům travnaté hřiště SK Planá, v případě nepřízně počasí je nespornou výhodou možnost trénovat v sále KD Planá. Pokud tedy dítě na trénink dorazí, je, narozdíl od mnohých jiných klubů, jistota, že se trénink bude konat, Vaše dítě nebude posláno například pro nepřízeň počasí domů, aniž by si zakopalo do míče.

Do soutěže přípravek se tým přihlásí až pro sezónu 2011/2012, v průběhu dubna, května a června se budou děti učit základům fotbalu. Tréninky budou vedeny mladými trenéry zábavnou formou, aby děti bavily a chodily na ně rády. Pro začátek chystáme pro kluky (a samozřejmě se nebráníme ani šikovným holkám) jeden trénink týdně.

Cena - za úvodní tréninky v dubnu, květnu a červnu: 200 KČ

Doprava – pokud nemůžete dítě na úvodní tréninky přivézt autem, jezdí do Plané linka číslo 6. Hřiště najdete v Plané zde.

ÚVODNÍ TRÉNINK, KAM MŮŽETE SE SVÝMI DĚTMI DORAZIT,PROHLÉDNOUT SI AREÁL A PODÍVAT SE NA ZPŮSOB VEDENÍ TRÉNINKU, SE BUDE KONAT V PÁTEK 29.4. V 17:30 NA HŘIŠTI SK PLANÁ.


V případě, že Vás naše nabídka zaujala, stáhněte si prosím kratičký formulář, vyplňte ho a odešlete na mail plana.mladez@seznam.cz (případně můžete napsat Vaše jméno a kontakt na Vás do komentářů pod tímto článkem).

Zde se také můžete ptát na vše, co Vás zajímá, stejně tak můžete eventuální dotazy směřovat na uvedený mail.

Prosíme o potvrzení Vašeho zájmu a účasti dítěte na úvodním představovacím tréninku 29.4. na hřisti SK Planá do 28.4. včetně. Závazná přihláška se podepisuje až po seznámení s prostředím, trenéry, podmínkami atd. Přijďte si vyzkoušet, zda by se Vám a dítěti v Plané líbilo!

Formulář ke stažení naleznete ZDE

S pozdravem, a s přáním brzké spolupráce, SK Planá!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář