Jdi na obsah Jdi na menu
 


První jarní mistrák přinesl 3 body!

28. 3. 2010

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V prvním jarním utkání jsme se utkali doma s Dobrou Vodou "B", po skvostném prvním poločase jsme ve druhé půli trochu usli na vavřínech a nakonec jsme o vítězství museli bojovat do poslední minuty.

Zápas jsme začali velice aktivně, zřejmně své udělala i nová hudba, kterou nám před zápasem pustil trenér Pepa Cimburek. Po několika pološancích vybojoval míč Honza Adámek a krásným centrem našel Polyho, který ve skluzu parádně trefil balon - 1:0! Poté přišla serie zahozených šancí, kterou korunoval Marián, když tváří v tvář proti golmanovi neproměnil... Nicméně jsme byli aktivnější a velice dobře vypadala zejména nově složená útočná dvojice Polák - Balogh, po jejich další spolupráci si pohrál s obránci soupeře Lukáš Balogh a těsně před poločasem zvýšil krásnou střelou na 2:0!

Druhá půle začala tak, jak skončila ta první, našemi šancemi, Lukáš byl dvakrát sám ve vápně, ale situace neřešil dobře a tak místo zvýšení náskoku začali tlačit hosté. Přišla serie faulů v blízkosti vápna a soupeř cítil šanci. Gól se Dobrovodským podařilo vstřelit 5 minut před koncem zápasu, kdy Houpym vyražený balon se odrazil k jednomu ze střídajících hráčů a ten nezaváhal - 2:1.

V mírně nervózním závěru jsme si vítězství ohlídali a po závěrečném hvizdu jsme mohli slavit 3 body!

27.3.2010

SK PLANÁ  - D.VODA"B"  2:1    (2:0)

Obrazek

LUKÁŠ BALOGH

MICHAL POLÁK

 

Sestava : Kolbl- Aibl, Křemen, Sodomka, Turek - Adámek, Mavrodiev, Stropek, Beran - Balogh, Polák

Náhradníci : Vobořil, Ježík, Kutheil, Hruška, Trs

 

Připravil: Tainyo

 

Náhledy fotografií ze složky SK-Dobrá VodaB 2:1 27.3.2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář