Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekapitulace sezóny

24. 6. 2013

SEZÓNA 2012/2013

- 8. místo v okresním přeboru, skóre 60:62

- KONEČNÁ TABULKA A TABULKA STŘELCŮ - ZDE

- VÝSLEDKY A REPORTÁŽE ZÁPASŮ V SEZÓNĚ 2012/2013 - ZDE

Modrý balet má za sebou druhý rok působení v okresním přeboru. Pro připomenutí: v té první sezóně jsme předváděli fantastický fotbal, chodilo nás na zápas i osmnáct a na konec jsme jen těsně nepostoupili do I. B třídy.

Letos už to tak veselé nebylo. Za podzim jsme získali 21 bodů a drželi se vzhledem k vyrovnanosti tabulky na špičce, ale na jaře jsme přidali jen 14 bodů a spadli na 8. místo.

ÚTOK: Je to zvláštní, ale gólů jsme nastříleli více než vloni. Paradox, když si člověk vzpomene, co všechno jsme dokázali spálit... Nakonec 60 nastřílených gólů.

OBRANA:  Dostávali jsme obrovské množství gólů, 62 branek na 26 zápasů, to je skoro 2,5 branky na zápas a s tím se dá v utkáních vyhrávat jen těžko. 

HRÁČI: Střelecky se dokázalo prosadit hned sedmnáct hráčů (!), tedy kromě Radka Chrástky, Csavyho, Šenkyho, Fabiho a Hrůši vlastně každý, kdo alespoň na pár minut do sezóny zasáhl - včetně HOUPAČE. Do sezóny tedy zasáhlo celkem 22 hráčů.

Před sezónou jsme ztratili Stropyho a Ivoše, po podzimu pak Starostu a Adamce, na hostovačku odešli Jarda Trs a Robo, na východ zamířil Jéža. Naopak posilou byli Bendíci - Lukáš (nejlepší střelec týmu) před sezónou, Michal po její polovině. Přišel i Radek. Šenky za nás odehrál jen pár utkání v úvodu. Bohužel na fotbal přestal chodit Marcel a ve štychu nás nechal Csavy.

Na jaře tak zbývalo nějakých 16 možných hráčů, z nichž kolikrát bylo složité vytvořit jedenáctku schopnou nastoupit k zápasu. Jaro jsme si přetrpěli, ale nakonec jsme to ustáli celkem se ctí. Každopádně příští rok to musí být o něčem jiném.

Všechny zápasy odehrál Patrik Křemen, který po Pítrsovi převzal i kapitánskou pásku. Na jaře byl na všech mačích i Radek, Mára chyběl jen jednou.

Nejpovedenější z jara byly asi poslední dva zápasy, podařený přátelák s Motorem nás nakopnul k úspěchu proti Hluboké, kde padly tři pěkné branky.

Teď je na řadě po půl sezóně, kdy se netrénovalo a jen hrálo v "anglických" fotbalových týdnech načerpat sílu a 19.7. (bylo to tak?) se sejít k pár tréninkům. 29.6. pak jedeme na sraz Planých, jehož součástí je fotbalový turnaj.

Jinak, na stránky třeba v květnu bylo 700 unikátních přístupů, takže je vidět, že náš fotbal táhne!! :) Jediný, co je možný si přát, protože sem chodí koukat celý tým, tak aby se do fóra a příspěvků nezapojovalo jen pár lidí (Stropy, Pítrs, Píďa, Mára, Patrik, Lukáš, Peťa...), ale i ostatní, ať to tu taky trochu žije, třeba i přes pauzu. 

Pěkný léto všem! 

SEZÓNA 2013/14 ČEKÁ...

Jinak je třeba si říct, že celý jaro jsme asi ukazovali vany a čuměli na kozy, protože na tu kopanou se moc koukat nedalo...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hodnocení sezóny

(Stropy, 24. 6. 2013 20:31)

Hoši kurva takový pěkný hodnocení a nikdo sem nic nenapíšete, třeba aspoň jsem chudák, vzal jsem si těhlech pár řádků k srdci, od letní přípravy začnu poctivě chodit na tréninky, makat na sobě a naučim se už konečně přihrát na 2 metry lepší nohou a horší aspoň na metr...tohle bych třeba napsal já, tak se někdo předveďte, ať to nevypadá, že ten fotbal máte pořád u prdele!!!