Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s trenérem Pepou Cimburkem

23. 8. 2010

img_3214r.jpgVraťme se nejprve k minulé sezóně. Tým sknčil bodově na druhém místě. Jak byste tuto sezónu zhodnotil?

Když se vrátím k minulé sezóně, myslím si, že byla úspěšná. Mým cílem bylo mužstvo stabilizovat, nastartovat k lepším výsledkům a to se myslím povedlo.

Nyní nás čeká sezóna s méně zápasy. Myslíte si, že to bude výhoda nebo naopak bude soutěž více vyrovnaná?

Soutěž se zúžila o dva týmy, určitě bude více vyrovnaná. My chceme hrát o čelo tabulky. Našim největším soupeřem budou týmy Akra, N.Hodějovice, Boršov a asi i Římov.

Jak ste zatím spokojen s letní přípravou? Už se odehráli nějaké „přátelské“ utkání, co říkáte na hru?

Příprava začala 20.7. 2010. Trénovali jsme 3x týdně. Posléze 2x  týdně. Přípravných utkání jsme odehráli celkem 5
SK - Čt. Dvory 1:2
Ledenice - SK 0:3
SK - Nemanice 2:5
SK - Lipí 4:0
Vltava -SK 4:4
Poté následoval turnaj v Plané, který jsme podruhé za sebou vyhráli, což je určitě úspěch. Ve finále jsme porazili mužstvo Protivína "B" 3:1. Myslím si, že tréninková morálka je dobrá. Určitý pokrok oproti minulým létům tu je. Jak říkám, chceme-li uspět, musíme se stále zlepšovat.

Povedlo se získat nějaké nové posily?

Co se týče posil, na tom pracujeme již dva roky a jsem rád, že stálice mužstva jako je Tomáš Kölbl, Patrik Křemen, Marian Mavrodiev, Víťa Brejžek, postupně doplnili hlavně mladí kluci (Sodomka, Beran, Stropek, Adámek, Balgoh, Ježík, Trs, Sedmík, Ira, Tyl). Následoval příchod Michala Turka a Michala Poláka, a nakonec v průběhu tohoto léta přišel brankář Petr Fabián. Asi největší posila je bezesporu Tomáš Pintér.

S čím chcete vstoupit do podzimní části soutěže?

Do podzimní části jdeme s velkou nadějí, vrátit Sk tam kam patří. Kluci na to mají, záleží jen na nich, zda to potvrdí na hřišti. Ve fotbale je těžko něco plánovat, proto pujdem zapas od zapasu, a uvidíme.

Chcete něco vzkázat na závěr?

Co ještě vzkázat? Aby nám všichni naši fanoušci drželi palce, aby nás přišli povzbudit, a aby hráči měli pevné zdraví, nervy a tolik potřebné štěstí. Na závěr Vám všem přeji bavit se
fotbalem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář