Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rudolfov B - Planá 3:4 - Po zvládnuté přestřelce přeskočila Planá soupeře v tabulce

9. 10. 2011
Rudolfov B - SK Planá 3:4 (1:3)

Branky: Mavrodiev, Balogh,Adámek, Sodomka 

Sestava: Fabián - Turek, Mynář, Sodomka, Tyl (Lepieš) - Adámek, Beran (Vobořil), Pintér, Stropek - Balogh (Csavoj), Mavrodiev.

Vzalo to hodně času, sesbírat útržky, ze kterých by bylo možno poskládat ucelený obraz toho, co se na Rudolfově dělo. A stejně to nestačilo. Zaručené zdroje blízké kabině SK Planá sdělily věci, kterým nebylo možno i při nejlepší vůli uvěřit.

 

Posuďte sami:

1)      Zpráva č. 1: První gól Plané padl po tom, co Lukáš na hrotu přehlavičkoval obránce soupeře a vyslal tak do úniku Mariána, který už si počínal zkušeně a přehodil brankáře. Nechme stranou druhou část o Mariánovi, to je klidně možné, každý se jednou za sezónu ukopne a na Mariána to vyšlo zrovna v Rudolfově. Ale že Lukáš někoho přehlavičkoval, tomu se věřit bohužel nedá, pokud ovšem soupeř nenasadil do ostrého zápasu talenta z mladších žáků….

 

2)      Zpráva č. 2: Podívejte se na tenhle článek.  Tomáš Pintér zjebával na Rudolfově své spoluhráče ještě více než obvykle, což se dotklo jednoho z našich zdrojů a rozhodl se tak vyslovit svoje podezření. Kapitán a starosta Pítrs trpěl o víkendu určitými problémy. Mezi nejběžnější psychické příznaky těchto problémů patří výkyvy nálad, zlost a výbuchy hněvu, podrážděnost, úzkost a napětí, deprese, plačtivost či nesoustředěnost. "Přesně, jako kdyby to psali na nedělního Pítrse," řekl nám zdroj, "a to včetně té plačtivosti." Jak Pítrsovi pomoci? Pozitivní vliv na premenstruační příznaky má například dostatek spánku, alespoň osm hodin denně. Přiměřená fyzická zátěž, relaxační cvičení, jako je jóga, a samozřejmě úprava jídelníčku, v němž by mělo dojít k omezení solí, cukrů, alkoholu, kofeinu a nikotinu,“ popisuje MUDr. Kateřina Svojanovská,

 

3)      Zpráva č. 3:  Píďa rozhodl umístěnou střelou do šibenice – zadnicí. Na 4:2 poslal hostující mančaft do vedení svou druhou brankou v sezóně Míra Sodomka. Na centrovaný míč se Sodomka pečlivě soustředil, nastavil, v pravou chvíli zatnul a míč jistě poslal do růžku. Zaručený zdroj tvrdí, že v nastavování má Míra praxi z práce, kdy si ho jako pošťáckého nováčka vzal do parády a zaučoval ho Pošťák Ondra, ale Píďa tohle tvrzení rázně popírá.

 

Tradiční reportáž tak necháme radši až na sobotu, kdy už si bude moci autor vše ověřit. To už se asi nedočteme o tom, že Lukáš vyhrál hlavičkový souboj. Znovu se ukáže, že Píďa přeci jen radši používá ke střelám svoji hlavu a nohy a míče po nich sice končí v růžku, ale ne brány, ale okna vily za hřištěm. A Pítrs by měl mít tou dobou na tři tejdny klid a bude o trochu míň podrážděný.

Pro úplnost ale zde reportáž z novin:

RUDOLFOV B – PLANÁ 3:4 (1:3) – Do šlágru kola vstoupili lépe hosté, když Mavrodiev a Adámek střelili první dvě branky, a to byla teprve 10. minuta! Ale domácí se oklepali a z přímého kopu snížil Schuster na 1:2. Hostující Balogh využil zaváhání domácích a Planá opět odskočila na dvoubrankový rozdíl. Rudolfovští se snažili nepříznivý stav změnit, ale své šance zakončovali nepřesně. Do druhého poločasu opět lépe vstoupili hosté, ale domácí brankář jejich gólovou šanci zneškodnil. Až v 69. min. snížil Novák na 2:3 a domácí vrhli veškeré síly do útoku. Hosté toho využili v 79. min., kdy Sodomka skóroval tečí na brankové čáře. O čtyři minuty později Le snížil na 3:4, avšak vyrovnat už Rudolfov nedokázal.
Rozhodčí Feitl. Žk 2:2. Přihlíželo 80 diváků.

 bez-sk.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pozvánka na zápas

(Lukáš, 12. 10. 2011 20:29)

tak to radši nejdu to už neukecám... :)

Co Soda?

(H.S., 10. 10. 2011 7:16)

Jak hrál Píďa? Co se Špíry vrátil, tak s ním zase cloumá nervozita. Nechápu.....

Re: Co Soda?

(Soda, 10. 10. 2011 21:21)

tak na todle jsem tady cekal :D