Jdi na obsah Jdi na menu
 


S lídrem soutěže uhrála Planá bod!

12. 4. 2009

Obrazek

 

V sobotu 11.4. se SK konečně představila domácím fanouškům, a hned ji čekal těžký oříšek. Lídr soutěže Horní Stropnice.

Nepříjemnou zprávou pro domácí byl fakt, že kvůli zranění z předešlého zápasu v Kameňáku nemohl nastoupit Víťa Brejžek a tak se do útoku vedle Michala Turka tentokrát postavil letošní nejlepší střelec SK Láďa Fujdiar.

Na začátku první půle bylo vidět, že oba soupeři se soustředí spíše na obranu a čekají na chybu soupeře, ta za celý první poločas nepřišla a za zmínku stojí snad jen šance Ládi Fujdiara, který se po odraženém centru Martina Berana dostával do slibné šance, ale balon mu odskočil. Na druhé straně trefili hosté po zblokovaném centru tyč.A tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Druhý poločas začal tak, jak skončil ten první, tedy opatrně. V 60.minutě došlo k prvnímu důležitému střídání, na hřiště přišel za unaveného Fujdiara čerstvý Jarda Trs.Dvě minuty po svém příchodu na hřiště utekl Stropnickým obráncům a podél brankaře vstřelil první gól zápasu. 1:0!

Poté Stropnice, která myslí na postup do OP začala nakopávat balony a snažila se vyrovnat, úlohu ji usnadnila domácí obrana, po jejíž minele se v 72.min.řítil sám na Tomáše Kölbla hostující hráč a střelou k tyči vyrovnal na 1:1. S blížícím se koncem chtěli hosté urvat tři body,ale vítězný gól se jim dát nepodařilo, a tak zápas skončil zaslouženou remízou.

 

Prezident SK Planá pan Vobořil zhodnotil zápas takto : Konečný výsledek odpovídá dění na hřišti, hosté měli více ze hry, ale nedokázali se prosadit. Mohli jsme i vyhrát, ale to by se od Fudžiho nesměli odrážet balony (smích)

 

Sestava:         Kölbl  – Křemen , Sodomka , Lepieš , Vobořil  – Hruška, Řehoř, Mavrodiev, Beran - Fujdiar , Turek

 

Náhradníci :  Aibl , Trs

 

Trenér : Cimburek

 

připravil : Tainyo