Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Planá - Bavorovice "B" 10:0 - Nejvyšší výhra za posledních... hodně let!

27. 4. 2014

 SK Planá - Bavorovice "B" 10:0 (3:0)

Branky: Beran 4, Balogh, T. Pintér, Mavrodiev, Řehoř, Sodomka, Adámek.

Bez karet.

Přema Cup (cena pro nejlepšího hráče utkání): Martin Beran.

Sestava: Nováček - Kubíček, T. Pintér, Sodomka, Turek (55. Mynář) - Adámek,  J. Pintér, Řehoř, Beran (70. Chrástka) - Balogh (80. Mavrodiev), Špírek (60. Petscher).

_______________________________________________________________________

Chvíli trvalo, než se Planá prosadila poprvé, ale o tom, kdo zápas vyhraje, nebylo pochyb od úvodních sekund. Bavorovice vzhledem k souběžně hranému zápasu svého áčka dorazily s týmem, kde hrál osmapadesátiletý Lysina a nebo také patnáctiletý "Pája". Hráči na sebe mluvili stylem "řekni tomu mladýmu černovlasýmu napravo, ať si přebere osmnáctku." Planá si s chutí zastřílela, není moc co hodnotit, protože soupeř nás ani trochu neprověřil a Novas si stihl za oba poločasy spočítat počet pampelišek ve vápnech.

Úvodní branku vstřelil po střele Pítrse jr. a důrazu Lukáše Adamec. Pak už přišel první gól Cipíse po rohu hlavičkou, jako přes kopírák byl i jeho druhý gól. Stavem 3:0 skončil první poločas, Plaňáci spálili šancí, že už po pětačtyřiceti minutách by se nikdo vysokému rozdílu ve skóre nedivil, ale Bavorovičtí ve druhém poločase ušetřeny nebyly.

Nástup do druhého dějství byl smrtící. Martin zaznamenal čistý hattrick střelou a po samostatném průniku a šikovné střele na zadní tyč přidal dokonce svůj čtvrtý zásah a  zařídil si nesmrtelnou slávu a platíčko Přemovo vajec k tomu. Další branky přibývaly jak na běžícím páse - Lukáš v pádu usměrnil míč mimo dosah gólmana, Píďa po pěkné kombinaci prostřelil gólmana mezi nohy. O slovo se přihlásil propálením již náhradního brankáře Řehy a jako poslední přišla rána kapitána v 85. minutě, kdy střelou zpoza vápna dotočil desítku Pítrs (senior!).

Plusy zápasu:

- zjistili jsme, že světelný ukazatel skóre zvládá i dvojciferné výsledky

- novinka: Ivan Bábsky se chopil ultramoderního zařízení na svatostánku Modrého baletu, který se tak zase o malinko přiblížil stadionu Santiaga Bernabeu. V rozhlase zněly pečlivě nastudované statistiky a zajímavosti a Planou vyhecovaly k výbornému výkonu. Chválil si i Houpač u grilu, kterému znatelně stoupl prodej klobás

- Kuči nastoupil proti svým bývalým spoluhráčům a navíc pod dohledem své přítelkyně, a i když párkrát zazněly nad trávníkem hlasy jako "Už tě poznávám," nebo "Tohle ti Kůčo nikdy nešlo," plánský bek v nervydrásajícím utkání ustál obrovský tlak na svou osobu a přispěl k vysokému vítězství

- je vidět, že když je pořádná služba, tak má tým hned klid na fotbalové záležitosti a hraje se lépe. Duo Adamec - Špíry předvedlo výborný, bezchybný výkon, rozhodlo jinak možná remízový zápas a je inspirací pro všechny ostatní služby do budoucna!

Mínusy zápasu:

- úspěšnost střel deset procent

- Píďa se vydal tak, že se druhý den zcela vysílený ani nemohl vydat pro májku :(. Ale takhle má vypadat obětavost!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Deset

(Stropy, 27. 4. 2014 22:10)

Hoši výkon dobrý a komentář ještě lepší ;-) a Ivan vúbec nejlepší: o poločase si můžete dát vynikající klobásku od mistra Houpače za 40 peněz :-D