Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Planá - Boršov 2:3 - První přátelák zvládl lépe soupeř

23. 2. 2014

SK Planá - Boršov 2:3 (1:1)

Branky: Beran, Špírek

Sestava: Fujdiar - Sodomka, Křemen, Turek, - Adámek, Pintér, Řehoř, Beran, Čertík - Špírek, Balogh (střídali: Petscher, Bureš, Vobořil, Mavrodiev, Frdlík).

Na zápas dorazili téměř všichni, poprvé si za nás kopnula posila Řehy, scházel nám jen Vani v bráně a Ivoš. Na podmáčeném terénu se moc kombinačně hrát nedalo, přesto byly k vidění i povedené fotbalové momenty. Některé slibné šance jsme dokázali v prvním poločase zapařit, zvlášť Luky v tom vynikal, a tak šli po chybné rozehrávce do vedení šikovně provedeným lobem hosté. Po standardce Pítrse pak za Planou vyrovnal Bery.

Ve druhém poločase na 2:1 pro domácí upravil Špíry, když sklepl do brány přesnou přihrávku Pečiho. Modrý balet následně vydatně prostřídal sestavu, Boršov začal diktovat tempo a nevyrovnal nikdo jiný, než Lukáš Bendík, který ukázal, že přeci jen v Plané góly střílet dokáže, když tedy nehraje za ní ;) ... Pečimu se v zakončení nevedlo a hosté přesnou hlavičkou překonali Fudžiho potřetí. 

Zápas se nehrál v rukavičkách, ale žádný nefér zákrok k vidění nebyl, takže lze přátelák hodnotit pozitivně. Každý hráč si během něj zaposiloval, když tahal na kopačkách kilo bahna. I přesto, že šlo o první duel, byly u nás vidět náznaky pěkných akcí, kdy míč po křídle dokázali tahat Filip s Adamcem. Ale nevyvarovaly jsme se ani velkému množství chyb, takže máme na čem pracovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář