Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Planá - Český Krumlov B 0:1 - Vyrovnaný zápas zlomili hosté v závěru

18. 10. 2014

SK Planá - Český Krumlov B 0:1 (0:0)

ŽK: 1:3.

Přema Cup: Novas.

Sestava:

Planá: Nováček - Tyl (68. Fujdiar), T. Pintér, Mynář, Kubíček - Adámek, J. Pintér, Řehoř, Plojhar - Balogh (78. Brejžek, 85. Vobořil), Čertík.

Slavoj ČK B: Kejšar – Houska, K. Zatloukal, Weinhard (60. Kopřiva), Litvan – Hermann, Carda, Žilenko, Poláček – Peťule (90. Kitzler), Pimpara (75. Podskalský). 

______________________________________________________________________________

V sobotu v rovné poledne měl výkop další duel Modrého baletu. Můžeme se pochlubit tím, že až na menší renoncy se tentokrát podařilo plánským bafuňářům připravit skoro bezchybný zápis (bez zadní strany vzhůru nohama, jako tomu bylo minule...). Protože Pítrs senior obdržel trest na osm měsíců bez kapitánské pásky (proti okolnostem k tomu vedoucím se odvoláváme), Píďa je zraněn, byl kápem podruhé Pítrs junior. No a podruhé se prohrálo...

Z hráčů Krumlova asi odložilo oběd víc hráčů než těch Plánských, protože byl v úvodu utkání pohyblivější. Hrálo se na nově zválcovaném hřišti, což ale ukázalo jednu slabinu takového povrchu - když naprší, voda se skrz udusanou půdu nevsákne. Hosté měli v první půli více šancí ke skórování, ale Novas zlikvidoval hned tři tutovečky Peťuleho a Pimpary a nakročil k zisku Přema Cupu. Na druhé straně dal fíka Lukáš, bohužel ale z ofsajdového postavení.

Druhý poločas začal svižně a jen se štěstím jsme ve 46. minutě ustáli závar po rohu. Ve 49. minutě přišla nejhezčí plánská akce zápasu. Lukáš si ze vzduchu výborně stáhl centr přímo do rány a střela levačkou napříč bránou skončila na tyči a odrazila se zpět do hřiště, k úspěchu chyběly milimetry. Následovala silná plánská desetiminutovka, jenomže bez gólového efektu a hra se opět vyrovnala. Postupem času měl ale Krumlov více a více sil a protože Planá odmítla hrát na remízu, visel gól ve vzduchu. Po nepřesné rozehrávce se pak béčko Krumlova dočkalo rozhodujícího gólu. Peťule šel od půlky sám na bránu, nikdo ho nekřižoval a útočník lobem poslal míč do sítě. Plaňáci už na vyrovnání neměli, navíc přišel černý moment ve zranění Víti, který nastoupil k zápasu po dlouhé pauze a skončilo to nejhůře, jak mohlo.

Dohrávka proběhla večer v hospodě, kde Pítrs junior s Lukášem a plánským Sváťou Kuřátkem připravili hostinu ve velkym stylu. I porážku je třeba důstojně zapít a člověk si zase mohl říct: "Ještě, že máme ten fotbálek..."

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hezke

(martin, 10. 1. 2015 20:35)

mužu jit kvam jsem kluk teda jestli jste deti

Re: hezke

(martin, 10. 1. 2015 20:39)

je tam negdo