Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Planá - Dobrá Voda "B" 5:2 - Zelený balet se může s klidem uložit k zimnímu spánku

1. 11. 2010

30102010561.jpg

Planá  – Dobrá Voda "B" 5:2 (4:0)

Branky: Adámek 2, Balogh 2, Brejžek

 

Sestava: Fabián- Tyl, Křemen, Sodomka, Turek (Lepieš) - Adámek, Beran, Pintér, Stropek - Balogh (Vobořil), Brejžek (Ježík)

__________________________

 

 

José Cimbůrek v sáčku a s velkým SK vyholeným na tváři – bylo jasné, že půjde o velký zápas. Bohužel se nemohl dostavit Marián, kterého zdrželo kolíčkování prádla na šňůru. Naopak ready už byl Víťa, jenž už vyležel přetrénovaná játra. Do sestavy se vrátil i napravený hříšník Michal Turek.

Utkání začalo fotbalem nahoru dolu, ošemetné situace musel řešit jak Fabián, tak na druhé straně gólman hostů- Ten se vytáhnul například proti utažené střele Pintéra. Postupem času ale sílil tlak Plané. Až udeřila. Ve 21. minutě si pohrál se soupeři Lukáš a parádním centrem vybídl ke skórování Honzu Adámka – 1:0. Jako druhý už si vzal slovo ve 35.minutě právě spící střelec Lukáš Balogh. Těžil z další krásné akce, Michal Stropek se vyhnul obráncům i gólmanovi, z úhlu poslal střílený míč před bránu a Lukášovi už stačilo jen nastavit nohu – 2:0. A o minutu později už to bylo o tři branky. Víťa Brejžek byl unavenej po pětimetrovém sprintu a nezbyla mu síla na zakončení, ale úspěch slavila i ulejvka, která se belhala rychlostí sprintujícího Cipíse, a zapadla k tyči – 3:0. Do poločasu se stihl prosadit ještě jednou Lukáš, který využil chyby hostující obrany, zmocnil se míče a po blafáku zavěsil forhendem do kasy – 4:0. A protože například Stropimu nebyla uznána branka hlavou po další krásné akci, šlo se do kabin za čtyřbrankového náskoku Plané.

O přestávce byla k vidění nádherná souhra trojice Robo - Jéža - Peťa. Míra dostal míč k lajně, bez přípravy vyslal přesný centr před bránu, kam si perfetkně naběhl Vobořil a nekompromisně nohou zavěsil.

Planá začala aktivněji i druhou půli. Rozhodčí párkrát přivřel oči nad zákroky hostujících hráčů a z tribun plánského svatostánku několikrát znělo: „Půjdeš do vody!!!“  Dobrovodský gólman to okomentoval slovy „To jsem vůbec nevěděl, že takovýhle lidi můžou bejt pět kilometrů od Budějc,“ a vysekl tak plánským obyvatelům, fotbalistům a fanouškům velkou poklonu. A za chvilku mu tam spadnul pátej fík. Pítrs zakombinoval s Víťou, přihrávku šikovně Stropi přenechal za sebou nabíhajícímu Honzovi Adámkovi a ten zavěsil k tyči. Domácí pak polevili a Dobrá Voda toho bohatě využila k odvrácení debaklu. Fabián dvakrát kapituloval. Nejprve uspěli hosté skrytou střelou zpoza vápna, šajtle dobrovodského hráče slavila úspěch a ukončila dlouhou neprůstřelnost plánské zdi v bráně. A poslední gól podzimu na plánském pažitu se směle přihlásil o jeden z nejhezčích, které na stadionu, blízko kterého se pokouší hrát fotbal i nějaké Dynamo, padly. Hostující hráč se opřel do skákajícího míče a překrásná střela se zapíchla pod břevno – 5:2.

Dokopná proběhla v naprostém pořádku :) Za zmínku stojí třeba zpívající supertalent Míša Turek či Bobeš, který vytáhnul velký eso v podobě originálního tance.

Jinak díky pánové, že vás ty moje žvásty občas i baví číst, pak to baví i mě psát :)

 

Náhledy fotografií ze složky SK Planá - Dobrá Voda "B" 5:2 podzim 2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

videl jsem

(plana - dokopna, 2. 11. 2010 11:47)

Bobeš netancoval, to tam jenom někde probíjela elektřina.....