Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Planá - Hluboká B 3:1 - Ono to půjde a né že nééé...

15. 6. 2013

Branky: 11. Špírek, 83. Sodomka, 90. Balogh - 87. Kovařík

Bez karet.

Rozhodčí: Šafránek.

Diváci: 80.

Sestava: Fabián - Turek (75. Vobořil), Křemen, Mavrodiev, Sodomka - Ira (75. Chrástka), Špírek, Beran, M. Bendík - L. Bendík, Balogh.

________________________________________________________________________

Poslední zápas sezóny, poslední soukání do modrých štulpen... Hrálo se v úmorném vedru, což Plánským zrovna moc do karet nehrálo - síly ubývaly rychle a vzhledem k počtu zápasů v poslední době se není co divit.

Úvod zápasu ale patřil Plaňákům. Propracovávali se ke standardkám a zakončení a hned první tutovka, což je u nás vzácné, skončila v síti. Benďas zabojoval a posunul míč na velké vápno, kde už číhal Špíry a dělovkou pod břevno poslal Modrý balet do vedení - 1:0. Zanedlouho mohl Lukáš skórovat sám, když ho parádním pasem na zadní tyči našel Patrik Ira, ale z těžké pozice nejlepší střelec sezóny Plaňáků minul. Pak se do tempa dostala Hluboká a domácí se jen bránili, a to tak, že úspěšně, Fabi zasahovat nemusel.

Ve druhé půli nás hosté mleli, ale připomínalo to náš zápas a výkon proti Lokotce - sice byli na útočné polovině, ale šance si nevytvářeli. Fabi se vytáhnul proti přímáku Jankovského, mířícího do šibenice, jinak ale ploužící se domácí pracovali v defenzivě bezchybně. Když už to vypadalo, že zápas skončí 1:0, přišla divoká poslední desetiminutovka. Soda po spolupráci s Radkem vzal míč a ze strany napříč vápnem se vydal k bráně. Na poslední chvíli šťouchl do míče pravým plánským bodlem a od tyče se balón odrazil do sítě. Po hlubockém tlaku tu rázem bylo vedení 2:0 pro Planou. Fabimu ovšem nula přána nebyla. V 87. minutě podběhl roh a pro Kovaříka už nebyl problém "donést" míč do prázdné brány. Zápas zakončila krásná akce Lukáše Balogha, který si za práci na hrotu góla zasloužilPojišťovák si všiml chybného postavení brankáře a lobem poslal míč z dvaceti metrů do volného koutu brány - 3:1, hotovo, konec sezóny, nazdar, Jarda Jágr...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Konec sezony

(Pitrs, 15. 6. 2013 16:01)

Tak sem s nima, už se těším! Konec dobrý všechno dobré, dalo by se říct, ale je třeba dal pracovat a víc a všichni!