Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Planá - Loko ČB B 0:1 - Pozitivní je, že horší už to být nemůže. Hosté nás porazili, a to hráli v deseti

9. 6. 2013

 Branka: 7. Švercl

ŽK: 2:1.

Diváci: 60.

Sestava: Kölbl - Turek, Křemen, Sodomka, M. Bendík - Ira, Beran, Špírek, Chrástka (60. Balogh) - Brejžek (70. Frdlík), L. Bendík

_________________________________________________________________________

Na rozdíl od soupeře jsme měli v zápase k dispozici luxus střídajících hráčů. Ale bylo nám to houby platné. Šikovný Michal Švercl v 7. minutě obehrál beky a Houpače, který nastoupil poprvé v sezóně v bráně Modrého baletu, bez problémů obstřelil. To o deseti hráčích hrajícího soupeře stmelilo, bránil co to šlo a my předváděli cokoliv, jenom ne fotbal. Množství katastrofálních "přihrávek" a hosté se ani moc nezapotili, aby nás ubránili. Přesto nějaké šance byly, ale Kuruc vychytal Víťu, Bendíky, při přímáku Patrika ho zachránilo břevno.

Druhý poločas už byl z naší strany lepší, jenomže koncovka zůstala stejně žalostná. Hostům zákonitě ubývaly síly a my prakticky neslezli z jejich poloviny. Ale vyloženou tutovku jsme si nevypracovali, největší šanci měl po akci Turyho Špíry, ale z penalty bez přípravy trestuhodně přestřelil. Sodomkovu střelu vytáhl brankář na břevno a my mohli být rádi, že z jediné šance hostů nepadl druhý gól do naší sítě, Petrou po chybě obrany místo prázdné brány trefil tyč. Patrik z přímáku na vápně podruhé v zápase už poslal míč nad, Tury nedopravil z bezprostřední blízkosti do sítě Víťovu nepovedenou střelu. Hosté bojovali a to jim stačilo ke třem bodům, nutno dodat, že zaslouženě, protože to co jsme předvedli my, si nezasloužilo ocenění. 

Snad se z toho vyhrabeme a spravíme si chuť v posledním fotbalovém týdnu sezóny. A že bude stát za to, tři zápasy ve čtyřech dnech:

středa: mistrák v Neplachově

čtvrtek: přátelák s hokejistama

sobota: mistrák a zakončení sezóny doma s Hlubokou B

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář