Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Planá - Loko ČB B 4:1 - Bez problémů uhrané tři body

12. 10. 2013

SK Planá - Loko ČB B 4:1

Branky: Balogh 2, Křemen, Sodomka

Sestava: Vaňas - Turek, Sodomka, Křemen, Mynář - Fujdiar (80. Ira), Špírek, Beran, Frdlík (65. Chrástka) - Balogh, Vobořil (75. Csavoj).

________________________________________________________________________

Kde se vzal, tu se vzal, objevil se na mači Čavi. Policie ČR ihned stáhla oznámení o pátrání po nezvěstném. Bohužel s tím sir José nepočítal, přece jen Ondra za nás nastoupil naposledy ještě za krále Klacka, ale díky zásahu naší první fanynky nakonec mohl nastoupit a doufejme, že si najde cestu i na další mače, protože ukázal, že by nám hodně pomohl.

Proti Lokotce jsme si slíbili vítězství, ale rozjezd byl hodně pomalý. Plno nepřesností a s míčem jsme nechávali hrát spíše hosty. Do základu dostal důvěru opět Frdla a odvděčil se jistým výkonem, kdy hlavně ve vzduchu ukázal, že hlavou je na tom ze všech Planáků snad nejlépe. Od začátku jsme ale těžili z rychlosti. Lukáš nejprve trefil povedeným lobem z dálky jen břevno, ale  z další šance už skóroval. Ivošovo nákop vylákal z branky gólmana, jenomže Lukáš byl u míče první, brankář uklouzl a zastrčení do prázdné už bylo lehoučké - 1:0. Na 2:0 zvýšil ve 35. minutě z přímáku z rohu velkého vápna Patrik, gólman proti slunci nic neviděl a míč mu zapadl přesně pod břevno. Hosté mohli korigovat Fošumem, ale Vani jeho ránu vyrazil nohou reflexivně nad břevno.

Ve druhém poločase jsme už hru zlepšili a díky efektivitě si zajistili čtyřbrankový náskok. Tury z pozice obránce vyrazil z půlky dopředu, obral o míč soupeře, připravil pozici pro Lukáše a ten už si věděl rady - 3:0. Tury po své gólové akci předvedl snad všechny oslavy z tohoto videa a vše zakončil před hlavní tribunou plánských rowdies, kde předvedl onu známou "kolíbku", kdy předstírá chování dítěte. Proč, to ví asi jen on sám. No a v 60. minutě po nejhezčí brance duelu už to bylo 4:0, Lukáš navedl míč na střed hřiště, poslal ho proti noze Píďovi a ten, jak o něm jednou napsali právě na Lokádě, CIZELÉRSKY poslal míč k tyči. Na 5:0 mohl upravit Radek, jenomže premiérového fíku se nedočkal - levačkou napálil míč, ten se od břevna odrazil směrem dolů, možná za čáru, možná ne, a ven. V 70. min. jsme přišli o čistý štít - Fošum byl u míče rychleji než Vani, následný kontakt pořádně přihrál a byla z toho pecka, kterou kapitán proměnil. Dalších dvacet minut se neuvěřitelně táhlo, hosté ale "hrozili" jen hodně nepřesnými střelami z dálky a tři body jsme si tak v poklidu pohlídali. V závěru mohl ozdobit Čavi svůj start gólem, když dostal namazáno po parádní akci Cipíse, míč ale zamířil o půlmetřík nad.

Příští týden míříme na hřiště silného Mladého, už teď je jasné, že chybět bude Vani a Špíry, takže je zapotřebí, aby se sešli všichni ostatní, včetně Čaviho!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář