Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Planá - Neplachov 4:2 - Tentokrát za tři body. Jak jinak než s hokejovým výsledkem

13. 10. 2012

SK Planá - Neplachov 4:2 (3:0)

Branky: Beran 2, Adámek, Bendík z pen.

Rozhodčí: Hučík. ŽK: 0:2

Diváci: 60.

Sestava: Fabián - Turek, Křemen, Sodomka - Vobořil (60. Frdlík), Mavrodiev, Beran, Adámek - Brejžek (46. Fujdiar), Bendík.

____________________________________________________________________

Opět jen v malém počtu se sešla Planá na zápas, ale alespoň úlohu časoměřiče na sebe vzal Ivoš, který se dává dohromady po operaci kolena. A hned ve druhé minutě měl před sebou těžkou úlohu - přepnout na straně domácích na jedničku u skóre. Domácí totiž začali aktivně, Tury zatáhl míč po lajně, Víťa vymotal protihráče a Cipís akci zakončil přesnou střelou ke vzdálenější tyči. Fabi pak zlikvidoval nájezd soupeře, aby se na druhé straně prosadil znovu objevený sniper Honza Adámek, který se dokázal prosadit po dlouhém autu a už je v tabulce střelců jen gól za Benďasem. No a exboršovák, nyní již kovaný Plaňák Benďas se zasloužil o třetí branku. Rozhodčí odpískal po zákroku na něj penaltu a náš obvyklý exekutor Vy víte kdo se trefil přesně - 3:0. Ke stavu 4:0 nebylo daleko po přímáku Patrika, ale gólman si míč vyčíhal dobře. Výsledek vypadal jasně, i hra se hrnula především na jednu stranu, přesto to nebylo nějak snadné a neplachovský fotbal dost bolel. Své by mohl vyprávět Beryho kotník, Víťa, nebo Benďas. Ten dostal naloženo hned několikrát a po půli vypadal, jako by se po něm proběhla celá startovní listina koní z Velké pardubické. Ta mimochodem odlákala během prvního poločasu značnou část fanoušků, fotbalisti ale byli slušní a během dostihu se nic nestalo. Teda až na potyčku plánských rowdies, kteří se rozhodli opepřit život praporčíkovi na lajně.

Druhý poločas pokračoval idylicky, plánský tlak rostl a rostl. Neplachovský gólman se rozhodně nenudil. Tury ho protáhl utaženou střelou, Fujdži napálil břevno, Soda po rohu jen těsně minul. Po dalším rohu se už podruhé v zápase prosadil Bery, který pověsil míč perfektní ránou do vinglu. Ale nebyla by to Planá, aby nenabídla soupeři snížení. Útočník Šubrt hned dvakrát potrestal zaváhání domácích beků a snížil na konečných 2:4. Škoda, hráli jsme dobře a dva inkasované góly byly zbytečnou kaňkou. Povedený mač zahrál Tury, kterému prospěla účast na tréninkách, byť na jednom z nich se sešli lidé v počtu dvou..... Střelecké trápení protrhl Cipís, na levé záloze musel za Lukáše, který se místo zápasu věnoval sčítání svých hlasů na kandidátce VV, zaskočit Čerstvý Ženáč a nevedl si vůbec špatně. Kilometry naběhal Hanzis a byl hodně vidět. Podruhé v řadě nás pískal rozhodčí z kraje a je radost sledovat, když se v pralese najednou píská co se má, a nepíská se, co nemá. Závěrem je třeba samozřejmě pochválit práci Ivoše s časomírou, jako kdyby se s ní narodil, nebylo tam znát jediné zaváhání, dal do toho vše a na konečném výsledku to bylo znát, hlavně on měl zásluhu na tom že na tabuli svítil výsledek 4:2 a už je to zbytečné zdůrazňovat - ani Neplachov neukončil naši domácí neporazitelnost.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

I v 10ti..

(Stropy, 14. 10. 2012 20:04)

Proč hrajete v 10ti, když máte 2 na střídání?? :)

Re: I v 10ti..

(Špíry, 14. 10. 2012 20:54)

To je jak u hokejistů, když se vyřadí jejich číslo... My vyřadili po tvym odchodu rovnou jedno místo v jedenáctce :) To jsou těžký otázky, na ty dokáže odpovědět snad jen Starosta... Jak je v Rakousku, už si skóroval?