Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Planá - Nová Ves-Brloh 3:0 - Planá vykročila do jara pravou nohou a už v pátek míří na soustředění

26. 2. 2012

  http://ceskokrumlovsky.denik.cz/fotbal_region/novou-ves-kosi-chripka-becko-slavoje-opet-nadelovalo-20120229.html

 

Rozdílem třídy

Nová Ves/Brloh – Planá u ČB 0:3 (0:1)

Trenér okresního nováčka I. A si minulý týden pochvaloval  šumavské soustředění, to ale ještě netušil, že mu v týdnu s nachlazením ulehne několik hráčů a další před přípravou s ambiciozním zástupcem okresního přeboru Českobudějovicka (po podzimu 2. místo) vypadnou z jiných důvodů. Po vyrovnaném úvodu začali přebírat iniciativu Plánští a v 10. minutě se ujali vedení, když váhání Vlčka s odkopem potrestal důrazný Bendík – 0:1. Okresní zástupce měl nejblíž k vyrovnání až před půlí, kdy se v jasné pozici ocitl Vitha, ale mířil jen do náruče brankáře Fabiána. Přesnější a nebezpečnější hosté pak ve druhé půli vytáhli výsledek na rozdíl třídy. Po hodině hry prošel středem nejlepší hráč zápasu Stropek a střelou k tyči překonal střídajícího Mráze na 0:2. O čtvrt hodiny později pak po vyšachování obrany Nové Vsi podtrhl výsledek svým druhým zásahem Bendík, a to ještě vyrážel Mráz po jedné standardce míč na tyč. Nové Vsi nebyl přán ani čestný úspěch. Ve dvou šancích se po dlouhých autech ocitl testovaný Ďurica, ale poprvé pálil těsně mimo a podruhé rozezvučel jen břevno za zády brankáře Fabiána.

„Pro nemoc chyběli Jiří Anderle mladší, Jan Anderle, Klein, Marek Wohlgemuth a Jan Postl, Martina Wohlgemutha a Fischera nepustily pracovní povinnosti. A když vám chybí sedm hráčů základu, pak je to vždy složité. Asi na nás dolehla i únava ze soustředění a kluci toho měli dost.  Navíc jsme dělali hloupé taktické chyby, ztráceli spoustu míčů a v koncovce jsme nebyli nebezpeční. Naše šance byly spíše dílem náhody než nějaké kloudné kombinace. Soupeř ovšem hrál velmi dobře a vyhrál zaslouženě. My teď v týdnu potrénujeme na prachatické umělce a o víkendu využijeme nabídky od Lipí na přípravu v Borovanech. Snad se už někdo vymarodí a budeme hrát v lepším složení,“ doufá trenér Nové Vsi Karel Švarc.

Sestava Nové Vsi: Krauskopf – Jungwirth, Švarc, Baier, Z. Sekera – Nejedlý, Jiří Anderle st., Vlček, Vitha – Chmelař, Ďurica, střídali: Mráz, Poula a Pouzar.

Planá:

1. poločas - Fabi- Marcel, Patrik, Ivoš, Csavi- Adamec, Píďa, Bery,Stroupek - Bendík, Marián.

2. poločas - Fabi - Csavi, Patrik, Píďa, Turek- Adamec, Ivoš, Stroupek, Frdla - Trs, Ježík.

vitha-nova-ves-ck290212_denik-380.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Soda v pohybu

(H.S., 26. 2. 2012 21:12)

Stropy výbornej, prodal svoje kvality. Za zmínku stojí výborný taktický tah Josefa Pepe Guardioly Cimbůrka nasazením Sody na post defenzivního halva. Tradiční rychlá chůze Sody po hřišti bohatě eliminovala běhání špílmachra Nové Vsi, padesátilého veterána Jirky Andrleho. Nakonec mu ještě zbylo dost sil na krásnou, gólovou střelu do tyče, i když se asi dost vyčerpal nečekaně rychlým rozběhnutím při kopu na branku. Sérii tří nejrychlejších jeho kroků v utkání ale zvládnul nad očekávání. Zdá se, že pravidelné návštěvy tréninků mu jdou k duhu. Jen houšť!

výhra

(Pitrs, 26. 2. 2012 18:08)

krasnej vysledek a prej i hra, gratuluji...to je asi tim treninkovym rytmem :-)