Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Planá - Nové Hodějovice 2:3 - Černá tečka za podzimem

16. 11. 2013

SK Planá - Nové Hodějovice 2:3 (0:2)

Branky: Balogh, Adámek z pen.

Sestava: Vaňas - Turek, Křemen, Sodomka, Mavrodiev - Chrástka (46. Frdlík), Špírek, Fujdiar (80. Adámek), Lepieš (46. Ira)  - Balogh, Vobořil.

Do zápasu jsme nastupovali bez čtyř hráčů základní sestavy, chyběl Csavi (důvod neznámý, neomluven), Cipís (krunýř kolem krku), Ivoš (Bratislava) a Peči, který se omluvil hodinu před výkopem s tím, že jde na brigádu. Zde se projevila taktická chyba pokladníka, který ho minule na dokopné obral o 700 ;).

Samotný zápas nám nesedl a i když podobnou tužku hrajeme čas od času venku, tak na domácím hřišti se nám podobné výkony přeci jen vyhýbaly. Na těžkém terénu, kdy s sebou každý tahal pár kilo v podobě bláta navíc, byli hosté u všeho dříve a narozdíl od nás prostě chtěli bodovat. První  inkasovaný gól se dá ještě připisovat "náhodě", po vyrovnaném úvodu Hodějovice přenesly hru křižným nákopem, Mára nestačil včas dostoupit ke hráčovi, který si počkal na ideální chvíli a opřel se do skákajícího míče. A byl z toho určitě životní gól útočníka a ten jen může litovat, že tohle nikdo nenatočil na kameru, protože to by byl Borec na konec na Novu jak vyšitej. Míč div že nezůstal viset v trojúhelníčku v růžku brány, krásný gól a 0:1. Hodějovice byly i nadále lepší a nebezpečnější, ale i domácí měli šance na srovnání, Špíry prováhal ideální čas k zakončení, jeho přihrávku pak následně jen těsně vedle tyče poslal Lukáš, sám proti brankáři pak v největší příležitosti Modrého baletu neuspěl Peťa. A přišel druhý úder na druhé straně, z rychlého protiútoku hosté dobře vykombinovali a zakončující hráč poslal míč z pár metrů mimo dosah Vaniho - 0:2. Hosté schytali v první půli pár žlutých, ani jeden za faul (za to my jsme mohli být vděční, že Robo první poločas dohrál bez červené), bohužel jsme to ale ve zbytku zápasu nedokázali nijak využít a donutit některého z hráčů se vyfaulovat.

V kabině jsme si k tomu, co se dělo v prvním poločase, řekli pár slov. Na hřišti se to ale nijak neprojevilo. Fudži vyzval ke skórování Lukáše, jeho ránu z voleje ale perfektně vykryl gólman. A tak to bylo v cca 70. minutě už o tři branky, opět jednoduchá akce hostů, kteří již chodili do hodně otevřené defenzivy a útočník chladnokrevně umístil míč do sítě - 0:3. Tury následně v těžké pozici nemířil přesně. Naprosto zasloužené vedení hostů  tak trvalo až do 82. minuty. To nastoupivší Adamec donutil beka k malé domů, brankáře obral o míč Špíry a Lukáš se štěstím propasíroval míč do sítě. Na rozdíl jediné branky jsme upravili v 90. minutě, kdy Patrikovo přímák vykryl jeden z bránících hráčů rukou a následnou pencli proměnil Adamec. Na mysl pak přišlo první vzájemné utkání, kdy jsme Hodějce připravili o tři body v poslední minutě, ale bohužel, tentokrát už jsme nic nestihli a hosté si odvezli všechny body, a stali se tak za tři a půl roku teprve druhým týmem, který v Plané dokázal vyhrát. Škoda, tečka za jinak povedeným podzimem se nepovedla, nutno dodat, že za sobotní výkon jsme si ani tu remízu nezasloužili, jak pan Pintér řekl: Vy možná běháte, ale pomalu! Hodějovičtí "běhali rychleji", ale k tomu přidali i větší dávku fotbalovosti a trochu jim přálo i štěstí, každopádně si po zásluze odvezli body.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář