Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Planá - Olešnice 0:0 - Výsledek, který tu minimálně poslední dvě sezóny nebyl

3. 11. 2012

SK Planá - Olešnice 0:0

Sestava: Fabián - Turek (75. Frdlík), Sodomka, Křemen, Csavoj - Vobořil, Beran, Sodomka - Balogh (87. Tyl), Bendík.

Rozhodčí: Hučík. ŽK: 3:3. Diváci: 49 (vyprodáno).

_______________________________________________________________________

 

Oba týmy hrají v tabulce lepší střed, přestože před sezónou byly právě Planá a Olešnice označováni za favority soutěže. Realita je ale jiná. Hosté přijeli jen s jedenácti hráči, domácí pak zase museli lepit díry v sestavě, kdy nemohl nastoupit zraněný Honza. Povolán tak byl blanický rytíř Csavi, který si připsal první start v sezóně.

První poločas byl vyrovnaný, šance, i když ne úplně vyložené, měly oba celky. Většinou po centrech ze stran, středem bylo hřiště neprůchozí. Štěstí zkoušel střelou z dálky Píďa. Stejný hráč pak našel v 35. minutě hlavu Cipíse a jen milimetry byli domácí od vedení. Další hlavičku Modrého baletu (v sobotu mimořádně Zeleného) pak zastavilo dokonce břevno. Fabi musel nepříjemnost řešit jenom jednou, kdy se hosté dostali také k zakončení hlavou, ale brankářovy rukavice měly lehkou práci.

Ve druhé polovině se misky vah nahnuly na plánskou stranu. Hosté postupně odpadli a soustředili se na defenzivu. Množily se tak akce domácího celku, kteří hrozili hlavně ze standardek. Lukáš nacházel dobrými centry spoluhráče, po jednom takovém zazvonilo za brankářem Matouškem břevno. Na druhé straně se ale také mohlo pohnout ukazatelem skóre. Došlo totiž k souboji titánů. chcete-li Fabiánů. Domácí měli toho svého v brance, hosté v útoku. Nevím, jestli se tím nevysvětluje rok starý Fabiho "výkon" v Olešnici, jestli tam tenkrát nebyla nějaká rodinná domluva, pamatuju si, že Fabi tenkrát někam chvátal na pečený prase... Tentokrát hostující Fabián domácího Fabiána obstřelil, ale byla  z toho zase jen tyč. Olešnice zahrozila ještě jednou, tečovaný centr jen o vlásek minul plánskou tyč. Pak už hráli od cca 65. minuty jen domácí. Tury musel odstoupit se zlomeným nosem po nešťastném zákroku a nahradil ho Frdla. Ten po pěti minutách pobytu na hřišti poslal výborný pas do běhu Lukášovi, jenomže Pojišťovák šanci zazdil a bránu přestřelil. Platonický tlak už změnu skóre nepřinesl, nic na tom nezměnil ani další návrat do plánské sestavy v podobě Marcela. Ten musel před svou pětiminutovkou kladivem roztlouct svoje ztvrdlé kopačky, protože od posledního zápasu je nevyndal z igelitky v autě. Za zmínku určitě stojí utažená rána Benďase, kterou čapájev jen s vypětím sil vytlačil na roh. Domácí se ještě zlobili na rozhodčího, že nenastavil ani vteřinku nad rámec hrací doby. Upřímně, toho góla bychom stejně nedali, ale bylo pěkné přistihnout sudího po zápase v kabině rozhodčího, jak někomu vyprávěl: "Tyvole, já nebudu riskovat, že se mi tam stane v nastavení nějaká pí*ovina..."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář