Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Planá - Srubec 5:4 - Poslední rána kapitána rozhodla, udeřili i Bendíkovci

1. 5. 2013

SK Planá - Slavoj Srubec  5:4  (3:1)
Branky: Brejžek 2, Bendík L. , Bendík M ., Křemen - Hekrdla 3, Kalina
ŽK: 2:1.
Diváci: 100.
Rozhodčí: Knotek Václav

Sestava: Fabián - Fujdiar, Křemen, Sodomka, Vobořil - Chrástka, Špírek, Beran, M. Bendík - Brejžek (70. Hruška), L. Bendík

________________________________________________________________________

Uf, to byl zápas... Na prvního máje jsme se scházeli jak švábi na pivo a události před zápasem spíš připomínaly, že se hrát bude nějaký pouťák. Nás se tentokrát sešlo jen dvanáct statečných, ale soupeř na tom byl z počátku k našemu překvapení ještě hůře, i když nakonec sehnal dokonce čtrnáct borců. Naši dva plejeři, Fudži s Cipim, navíc hráli jen jako jednoocí. Fudži byl nasazen na beka, kam putoval i Petr, který přitom v  sobotu skóroval z pozice brčka v útoku.

Slavení Májky zanechalo větší dopad na hostech, hlavně tedy na obráncích Srubce. Ti pořádali v úvodu den otevřených dveří a prakticky z každého našeho útoku byla gólovka. Za prvních deset minut jsme skórovali dvakrát, po rychlém útoku nejprve MICHAL BENDÍK dorazil za záda gólmana střelu svého bráchy, která orazítkovala tyč. O pár chvil později pak VÍŤA BREJŽEK zůstal neobsazen ve vápně a utaženou levačkou vystřelil po zemi a gólman se ani nenamáhal zasahovat - 2:0. Na rozdíl tří branek následně mohl zvýšit Radek, ale brankář tentokrát vytěsnil jeho ránu nad břevno. Pak jsme vypadli ze hry a Srubec toho využil - po rohu jsme nepokryli odražený balón a Kalina ho uklidil střelou z penalty za Fabiho - 2:1. Tento stav jsme nechali jen na pár sekund - to pak totiž Víťa prokličkoval přes tři hráče, přihrál LUKÁŠOVI BENDÍKOVI, ten si ještě neodpustil přešlapovačky a zasunul na 3:1.

Pokyn trenéra Josého Cimburka zněl v poločase: zavřít to a patnáct dvacet minut neinkasovat, pak že je doklepnem do otevřený obrany. My jsme si ale zvolili trochu jiný průběh mače - po 50 vteřinách hry jsme dostali fíka. Fabi nebyl včas u centru, stoper se nechal předskočit a Hekrdla hlavou poslal míč do opuštěné brány. Divočina ale teprve začínala - ve 48. minutě propadl roh až na levačku VÍTI BREJŽKA a jeho levačka podruhé v zápase vyzrála na brankáře - 4:2. Pak ale přišly laciné ztráty, a kapitán hostů byl na konci srubeckých akcí neomylný. Nejdřív zužitkoval kolmici za beky a pak dokonce z přímáku vyrovnal na 4:4, nutno mu přiznat, že to kopl parádně. Jenomže ani to nás nesložilo na lopatky. Špíry byl faulován na hranici velkého vápna a PATRIK KŘEMEN ukázal, že přímak soupeře zase tak nic extra nebyl. Míč totiž zahrál přes zeď, do opačného koutu, než všichni čekali, a lépe už to trefit nešlo, pavouci mají po bydlení... Pak už to byla otázka vůle, mákli jsme si, ale tři body si uhlídali, i s přispěním vystřídavšího Hrůši. Píďa mířil levačkou nad, Srubec už se k vážnému ohrožení brány nedostal, třeba i díky poctivé práci Beryho. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář