Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Planá - Včelná 5:1 - Padesátou branku Plaňáků v sezóně vsítil Balogh

7. 5. 2011

Planá - Včelná 5:1 (3:0)

Střelci: Balogh 2, Stropek 2, Brejžek

Sestava: Fabián - Turek, Křemen, Sodomka, Tyl - Stropek, Pintér, Beran, Mavrodiev, Adámek (Ježík) - Balogh (Ira), Brejžek (Vobořil)

_______________________________________________________________________

Cipíse skolila rýmička, Sedma si nechtěl ublížit před testama, který ho maj dostat mezi tvrdý kluky v armádě a Ivan se do hry se zavěšenou rukou ještě necítil, takže sir José Cimburek musel udělat v základní sestavě hned několik změn oproti poslednímu zápasu.

V prvním poločase byla Planá jasně lepším týmem, i když hosté ze Včelné se tlačili do zakončení. Jejich největší šance v podobě střely zpoza vápna skončila těsně nad břevnem. To na druhé straně měl brankář přece jen o něco víc práce než Fabi. Nestačil na zakončení Lukáše Balogha, který jemnou tečí libového centru Marcela poslal domácí do vedení - 1:0. Po další krásné akci se radoval Víťa Brejžek, kterého Stropy našel po ukázkovém průniku a milimetrovou střílenou nabídku dokázal do brány usměrnit dokonce i Víťa - 2:0. A po spolupráci Lukáše a Michala Stropka, kterým zápas sedl a oba si připsali bilanci 2+1, za kterou by hokejista Slovenska dal cokoliv (že jo Robo...), už to bylo o tři fíky. Balogh nezištně přistrčil míč Stropymu a ten si zkušeně poradil. Rýsoval se po delší době jasný domácí výsledek pro plánské barvy, ale Píďa v jasný šanci nechal vyniknout brankáře Včelný, který si při zákroku ještě mohl přidržovat svojí kšiltovku, Míra napálil míč přesně do něj. Stropy po další spolupráci s Lukym orazítkoval tyč.

Po poločase přišla komplikace, Planá hned ze začátku inkasovala. Fabi s Michalem Turků se jednomyslně shodli, že za gól mohl Píďa. "Vlastně si nevzpomínám na gól, který jsem dostal, za něhož by Soda nemohl," řekl k tomu Fabi. Včelná se poté dostala k nebezpečným centrům, ale Patrik si obranu dokázal zorganizovat. A tak přišly další pěkný góly Plaňáků. Domácí vyšachovali obranu soupeře, míč se dostal k Michalu Stropkovi a ten z vápna nasměroval míč levačkou do růžku - 4:1. A to nejlepší a nejhezčí nakonec - konečnou podobu dal výsledku Lukáš Balogh, který si naskočil na centr Pítrse po precizní akci na jeden dotek a zavěsil - 5:1. Starosta už na brankáře soupeře nevyzrál a tak Planá potřetí v sezóně nastřílela doma pět branek.

Přístí sobotu od 10:30 jede Planá na hřiště AKRY ČB. Ta se drží Plané na rozdíl 11 bodů a je posledním celkem, který může zelenému baletu ještě ukradnout prvenství. Akra doma v sezóně ještě neztratila jediný bod!

Planá se i v posledním venkovním zápase představila na hřišti soupeře, který do té doby na své půdě neprohrál. Překvapivě měl tuto bilanci Černý Dub. Teď už zbyla domácí neporazitelnost jen Akře. Uhájí ji? Pokud hosté vyhrají, můžou pomalu vítat okresní přebor.... SK!!!!! :)

 

Náhledy fotografií ze složky Planá - Včelná 5:1 - jaro 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pitrs foto

(fabi#1, 8. 5. 2011 9:55)

opět fotoredakce nezklamala.je to super a chválím.
a pítrsovi :kliky a sklapovačky se cvičí na trenírovce a ne v
mistráku.

Re: pitrs foto

(Špíry, 8. 5. 2011 10:26)

Přesně tak, a ještě Mariána bych nechal do konce sezóny sekat hřiště za to, že poplival posvátnej plánskej pažit!!!

Re: Re: pitrs foto

(Marian, 8. 5. 2011 14:25)

Člověk vám trochu zavlaží hřiště a hned by jste ho lynčovali, ale musim uznat, že fotografka má hbitej prst na spoušti.

Re: pitrs foto

(Pitrs, 9. 5. 2011 8:27)

na trenirovce jsem to nestihl tak jsem si pridal pri zapase, rychle 2 x 4 sérky po 6 a znova do hry :-DD