Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Planá "B" - Union Ulrichsberg 1:3 - V poslepené sestavě jsme se dostali do vedení, ale závěr jsme neustáli

28. 7. 2014

SK Planá "B" - Union Ulrichsberg 1:3 (0:0)

Branka: Balogh.

Sestava: Vaněk - Petrlík, Sodomka, Vobořil, Chrástka - Ira, Beran, Fujdiar, Adámek - Balogh, Frdlík. Střídali: Plojhar, Turek.

_________________________________________________________________________

Řehy, Pítrsové, Novas, Kuči, Peči, Ivoš, Marcel. Osmička hráčů z různých důvodů nedorazila a tak zaplátovaná sestava nastupovala s výhlidkami na klepec. Jenomže soupeř nebyl nijak světoborný, Lukáš se dostal do gólovky jako první. Pak už přece jen Ulrichsberg tahal za delší konec a Karel se měl při svém comebacku co ohánět. Lapil několik tutovek, včetně samostatného nájezdu soupeře. Jednou mu pomohla i tyč.

Ve druhé půli se dokonce Plánští dostali do vedení. Nestárnoucí Fudži našel Lukáše a ten protlačil míč do sítě. Rakušáci v té době hráli tužku. V závěrečných dvaceti minutách ale Plané trochu očekávaně došly síly a Union toho využil ke vstřelení tří branek a zaslouženě zvítězil. 

K radosti Berty si pak soupeři dopřáli několik pivsonů, ale mezinárodní konflikt  nastal, když přišli zaplatit eurama. "To já tady nechci takovýhle, já chci padesátikorunu," vysvětloval jim plánský vládce hospody jasně (česky). Situaci nakonec uklidnil Petr Petrlík, mimochodem na beku v poklidu stíhajícím o generaci mladším borcům.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bez komentáře

(patrik, 28. 7. 2014 20:46)

Takový článek jsem přesně čekal a je to k smíchu nebo k pláči teď nevím, ale jisté je to že kdyby někdo zvedl telefon tak by hráčů určitě bylo víc. Ale to by na lavičce musel být trenér a ne figurka. A Špíry díky že jsi mě tak rychle vymazal ze seznamu hráčů a nechal jsi tam ty co tu ani hrát nebudou. Nechápu ale je vidět jak to tady chodí ...

nedělní kopaná

(Stropy, 28. 7. 2014 18:04)

Trochu bych to poupravil, myslim si, že Berta byl za eura naopak rád :-) a to, že Petrlík v klidu stíhal neni žádným překvapením, když je to nejrychlejší hráč na světě v kategorii 40 + :-) škoda jen, že se utkali béčka :-(

Re: nedělní kopaná

(Stropy, 28. 7. 2014 18:08)

Pardon utkala ;-)