Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Planá se stává mistrem okresního přeboru Českobudějovicka 2013/14 a po 31 letech postupuje do krajské soutěže!

4. 6. 2014

 Loko ČB B - SK Planá 1:2 (1:1)

Branky:  34. Balogh, 83. Petscher.

Sestava: Nováček - Mynář, Sodomka, Řehoř, Turek - Adámek, Mavrodiev (65. Tyl), Beran, Chrástka - Balogh (75. Vobořil), Petscher.

____________________________________________________________________

Byl to boj, ale nakonec se nám podařilo proměnit hned první mečbol a titul okresního přeborníka je náš! V zápase jsme se museli obejít bez Pítrsů a Kučiho, za které ale výborně zaskočili Ivoš, Radek a Marián. V zápase se vůbec prvního startu v sezoně dočkal i Marcel.

Na Lokádě to byla v prvním poločase dlouho přehlídka neúspěšných rohových kopů z obou stran. Domácí se pak ve 25. minutě dostali do vedení krásnou střelou ze střední vzdálenosti a vzápětí ještě nastřelili břevno. Za Planou odpověděl Lukáš po vybídnutí Radkem a o střelou o tyč srovnal.

Druhý poločas nám bohužel rychle došly síly a hrál se fotbal podprůměrné úrovně. Ani domácím se nedařilo nic vymyslet a i když jsme byli aktivnějším celkem, směřoval zápas k remíze. Pak se ale vydal do útoku Tury, toho dobře chytající gólman Kuruc ještě zastavil, ale Peči byl připraven na dorážku a poslal Planou definitivně do kraje! Olé!

 

Náhledy fotografií ze složky Loko ČB B - SK Planá 1:2 - MISTŘI!

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pěkný

(michal b., 4. 6. 2014 22:11)

GRATULACE