Jdi na obsah Jdi na menu
 


Srubec - SK Planá 3:2 - Venkovní prokletí nekončí

26. 9. 2012

Srubec - SK Planá 3:2 (2:1)

Branky: Bendík, Turek.

Sestava: Fabián - Mavrodiev, Schönkypl (87. Fujdiar), Křemen, Sodomka - Adámek, Beran, Pintér, Balogh (85. Ira) - Brejžek (69. Turek), Bendík.

_______________________________________________________________________

Není to žádná výmluva, ale v posledních dvou zápasech s námi nevyhrál lepší, ale jen šťastnější tým. Ani výkon na Srubci nebyl špatný, v pracovní den se sešla obvyklá plánská sestava. Bohužel pro nás se prý snad poprvé v sezoně poprvé sešli i místní a hrál se zajímavý fotbal. Na nejmenším hřišti na jih od severního pólu začala Planá náporem a v prvních minutách měli hosté k dispozici snad pět rohů. Jenomže prosadit se dokázal až po pěkném Beryho centru Lukáš Bendík, kterému se konečně podařilo protrhnout střeleckou smůlu - 0:1. Jenomže za tři minuty bylo srovnáno, Srubec akcí na jeden dotek donutil přítomné diváky se zamyslet, proč že tenhle tým do téhle doby nevyhrál. A ve 40. minutě už Srubec vedl, a znovu to bylo jako přes kopírák - centr z levé strany po rychlé výměně míče, náběh útočníka a fabi neměl nárok.

Druhou půli jsme byli lepším týmem, ale vyrovnání dlouho nepřicházelo. Vyložené tutovky jsme si ovšem nevypracovávali. A tak musel přijít na hřiště Tury. Pojišťovák  se inspiroval u soupeře, přišel centr z levé strany a Tury v útoky předskočil beka a nohou poslal míč do sítě - 2:2. Bohužel pro nás pak tlak nepochopitelně přestal a Srubec najednou vycítil šanci. Jeho hráč si vyčíhal ofsajdovou hranu, poslal míč do běhu volnému útočníkovi a tomu jen stačilo nastavit levačku. V 80. minutě tak Srubec znovu bral tři body. Když už se zdálo, že na zasloužený bod nedosáhneme. vzal si slovo další střídající hráč. Patrik Ira si patou obhodil protihráče, na rohu velkého vápna si zasekl míč na střed přes dalšího beka a poslal překrásnou křížnou ránu do šibenice a srovnal na.... bych nejradši napsal, ale bohužel míč narazil jen do spojnice břevna a tyče. Nechutný závěr jinak v poklidu hraném zápase, který bavil (a kde i pomezní vybočili z měřítka OP - ještě jsem neslyšel lajnovýho soupeře, aby svým divákům vysvětloval, proč nepísk náš ofsajd: "On nehrál, tak proč bych mu mával ofsajd..", náš pomezní pak zase správně pustil hraniční situaci před třetím gólem) obstaral bezmozek v útoku soupeře, který naprosto nesmyslně hned třem hráčům natáh pěstí a dostal červenou kartu. Sice se pak přišel do kabiny omluvit, že měl blikanec, ale na trávník by se nějaký čas podívat nemusel. Srubec si tak připsal první body v sezoně, přesto našim výkonem nemusíme být zklamáni, výsledkem už ano. Dostáváme hrozně gólů, například v porovnání s minulou sezónou, a v útoku nejsme důrazní. Tak snad to vyjde v neděli!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář