Jdi na obsah Jdi na menu
 


Temelín - Planá 3:0 - Domácí se pomstili za podzimní debakl

20. 4. 2013

Temelín - Planá 3:0 (0:0)

Sestava: Fabián - Ira, Křemen, Sodomka, Bendík M. - Frdlík (75. Chrástka), Beran, Fujdiar, Mavrodiev - Brejžek, Bendík L.

Článek na stránkách Temelína i s fotkama z mače: http://www.slavojtemelin.cz/news/temelinska-masina-se-rozjela-az-v-druhem-polocase/

_______________________________________________________________________

Při prvním měření sil na podzim jsme po vynikajícím výkonu smetli Temelín 7:2. Tentokrát jsme museli bojovat se složením jedenáctky a bylo jasné, že podobné brankové hody z naší strany probíhat nebudou. Vytáhnout kopačky z tašky s nápisem "Jen pětatřicítka, za Modrej balet už nikdy!!!" musel Víťa. Do základu se podíval po dlouhé době Frdla, na střídačce byl jen Radek. A Planá nezačala v prvním poločase vůbec zle. Hned po několika vteřinách byl ve vápně faulován Beňďas, ale pan sudí si asi řekl, že tolik peněz za to zase nedostává, aby po tak krátké době hned pískal. Jasná pecka tedy nařízena nebyla, ale nutno dodat, že kompenzace jsme se dočkali, když ve vápně na konci poločasu skopnul protihráče Cipís.

Za šance lze z prvního poločasu jmenovat střelu Frdly po perfektní práci Beňďase, plánský špílmachr ale namířil do gólmana. Stejně tak si počínal po odraženém balónu Cipís, domácí brankář chytal i další příležitosti. Fabi tolik práce neměl, Temelínští ho zaměstnali až na samém konci poločasu. 

Po povedeném prvním poločase ale přišel, jak to tak bývá, poločas druhý. Tam od začátku domácí utáhli šrouby a my přestali stíhat. Po chybné obraně po autu se Vornay obtočil kolem svého strážce a poslal míč neomylně do protipohybu Fabiho. K vyrovnání měl blízko Víťa, který protančil přes střed obrany, ale v tutové pozici opět nechal vyniknout gólmana, jeho zakončení levačkou skončilo na rukavicích. Od 70. minuty bylo znát, že šlapeme vodu, Temelín hrál s míčem a my už neměli síly na nic. Temelín nastřelil nádherným lobem břevno, za chvilku vyzkoušel osazení horní tyče i po rychlém protiútoku. A když v 75. minutě opět zazvonilo, nejprve břevno a z dorážky tyč, zdálo se, že Plané někdo nahoře přeje. Pak už ale odolávat nešlo, Michal Bendík si srazil ostrý centr do brány - 2:0. Poté už neměl kdo bránit, ani běhat, a čekalo se na konec. Domácí ještě jednou vsítili a bylo po zápase, který se v závěru zbytečně přiostřil, po sérii nešetrných zákroků, kdy se do laufu dostal třeba Fudži.

Nakonec jasná porážka ze zápasu, kde jsme paradoxně předvedli jeden z lepších výkonů. Byl to opět zajímavý zápas na krásném plácku, byť v nepříjemném větru a hlavně kose, o které bychom mohli my ze střídačky vyprávět... Jediné co si můžeme přát je, aby Temelín působil v okrese co nejdéle, protože na takovém hřišti je radost hrát. Nejlepšími hráči zápasu byli oba gólmani, Fabi byl tím, kdo dlouho držel náš tým ve hře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář