Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tentokrát už si Planá vítězství vzít nenechala, zaslouženě porazila Vltavu ČB

11. 9. 2011

Sestava: Fabián - Turek, Sodomka, Mynář, Lepieš - Beran, Mavrodiev (Ježík), Pintér, Stropek - Balogh (Trs), Brejžek (Adámek)

Do utkání nastoupilo 11 vyvolených José Cimburka na hřišti uprostřed Vlktavského sídliště. Domácí působili nejistým dojmem a toho Planá využívala od samého začátku zápasu. Dobře hrající záloha hostí zásobovala útok chytrými přihrávkami, z kterých se postupně do střeleckých pozic dostali Břejžek i Balogh, ale bohužel ani jeden nedokázal míč prostřelit za brankařova záda. Asi po 20 minutách se do obrovské šance dostal Brejžek, když se k němu odrazil míč a jen o pár centimetrů mu lob nevyšel. Vltavský golman dokázat míč vytěsnit na břevno a poté skrotit v rukavicích. Balogh zkoušel štěstí z dálky ale víceméně to byla navštívenka pro golmana. Pintér  dobře vysunul nabíhajícího Mavrodieva ale ten zaváhal a vracející bek mu vzal míč i s nohama. V krátkém časovém sledu zkoušel Pintér ze slibných pozic z přímých kopů překvapit golmana. Nedařilo se... První poločas jednoznačně patřil  plánským hráčům, jen tomu chyběla přesnost v zakončení.

Do druhé půle SK nastoupila ve stejném složení a nadále dobývala branku soupeře. Vltava a obzvláště brankář může děkovat panu rozhodčímu, který si nechal brýle a pozornost v šatně protože po jednoznečném faulu na unikajícího Pintéra neodpískal ani faul. V druhé půli se zviditelnil agilní Stropek několika dobrými průniky kolem levé lajny. V poslední dvacetiminutovce hodil aut na motajícího Pítrse a ten oslovil navrátilce Honzu Adámka, který se svojí levačkou nemýlil a poslal hosty do vedení. Pan rozhodčí přehlédl úplnou náhodou i druhý faul stejného ražení a to, když Pintér vysunul přihrávkou za obranu Balogha, který si obhodil golmana a ten ho sejmul. Tento zákrok byl ohodnocen pouze žlutou kartou a Vltava tak dál mohla doufat ve vyrovnání. Po několika střídáních se do hry dostali nový útočníci Jarda Trs a technicky střídající Ježík, který se asi po minutě na hřišti nezjištně dostal do šance, když mu krásně přihrál Trs ale z malé vzdálenosti napáli míč pouze do brankáře.

Po dvou zápasech se Planá mohla radovat naplno a odvezla si cenné 3 body . V příštím utkání budou na domácí horké půdě hostit rezervu Týna od 16.30. Přijďte se podívat!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Report?

(H.S., 13. 9. 2011 10:14)

Kde je ten report? To bude asi až ze dvou zápasů najednou. To si Špíry přečte reportáž ze zápasu Planý dřív ve Washington Post nebo New York Times, než se jí dočkáme tady.