Jdi na obsah Jdi na menu
 


7 gólů a třetí vítězství v řadě!

7. 6. 2009

Obrazek

 

Netradičně, od 10 hodin začal zápas s Dubným.Ale jako tradičně jsme opět začali v jiné sestavě.

Chyběl Tomáš Aibl/stavba/, naopak se vrátil z Ostravy Peťa/ kde žádal o ruku/ a Míra Ježík. Oproti předchozím zápasům pouze na lavičku usedl Luboš Giret!!!

Zápas jsme začali ve velkém stylu a po krásné akci Pídi a zakončení Mariána  jsme vedli jedna nula. Po pár minutách jsme ale po jasném ofsajdu inkasovali. S tímto stavem jsme se ale nechtěli smířit a začali jsme konečně hrát fotbal. Po krásných akcích, na kterých se podíleli Martin Beran, Píďa, Marián a Ládík dvakrát zakončoval skvěle hrající Víťa Brejžek a jednou také skvěle hrající Láďik Fujdiar. Za první půli si všichni zaslouží pochvalu. V bráně nestárnoucí Houpi chytal jak za mlada, obrana v sestavě Páťa, Robo, Ježík a Peťa Vobořil hrála skvěle, záloha Marian, Píďa, Láďa a Martin Beran zahrála také skvěle a v útoku neunavná dvojice Víťa a Michal Turek si dělali se soupeřem co chtěli. Prostě první půle tak jak má být.

 

Do druhé půle jsme naskočili s tím, že soupěři vstřelíme ještě alespoň pět golů, ale to se nestalo. Začala se projevovat absence Aiblíse na beku, nestíhali jsme, nehráli jsme dobře. Do hry místo unaveného Láďi naskočil veterán Luboš Giret, ale ani to nepomohlo.

Po našich chybách jsme dvakrát inkasovali a celý zápas zdramatizovali. Nepomohlo ani nasazení střelce Ivana Kuthejla. Za celý druhý poločas jsme si vypracovali jen dvě šance, ale jak Víťa tak Marťas zakončení nezvládli. Ale bojovností jsme nakonec tři body vydřeli. Na druhou půli je třeba zapomenout a když  v pátek proti Rudolfovu potvrdíme serii tří domácích výher, budeme považovat sezonu za úspěšnou. Obrazek

 

Na závěr poděkování našim fanouškům, kteří nás přišli podpořit. Fotbalu ZDAR.

 

SK Planá - Dubné  4:3 (4:1)

 

Sestava:         Kölbl  – Křemen, , Vobořil, Ježík, Lepieš,  – Mavrodiev, Beran, Sodomka, Fujdiar, - Brejžek, Turek

 

Náhradníci :  Prener, Kutheil, Gireth

 

Trenér : Cimburek

 

Připravil: Páťa

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář