Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trhové Sviny - Planá 1:2! David skolil Goliáše, ukončili jsme jízdu Trhových Svinů

26. 10. 2014

 Trhové Sviny - Planá 1:2 (0:1)

Branky: Horelica - Adámek, T. Pintér z pen.

Zákl. sestava: Nováček - Kubíček, T. Pintér, Beran, Plojhar - Čertík, J. Pintér, Řehoř, Petscher, Adámek - Balogh.

__________________________________________________________________________

Plánští polevili v nasazeném tempu a po dvou porážkách v řadě měli od bafuňářů nůž na krku. Body, nebo nastanou výměny!  "Musíme trochu kouzlit se sestavou, ale ostatní by měli zabrat, a hlavně při hře myslet. Plná rehabilitace by v mých očích proběhla, pokud bychom v Trhových Svinech uhráli tři body!," řekl například po minulé porážce Hugo Sánchez českobudějovickému tisku. Za tichého souhlasu Nástěnkáře Jardy a ostatních. "Málokdo má v I.B třídě takové podmínky jako Plánští. Klobása po zápase, výběr z několika plánských hospod, vlastní týmoví kuchaři Ondřej Sváťa Kuřátko a Karel Vaňků. Ale proti tomu musí hráči předvádět patřičné výkony. Pokud ne, rychle se s nimi rozloučíme, jako jsme to udělali například se Sodomkou," zněly výhrůžky z plánského vedení. Změny se mohly dotknout třeba i brankáře, poté co Novas nezaujal na krátké zkoušce italský Janov, se přihlásila jeho česká farma. Jankov. Bé.

Hráči Modrého baletu nervozitu dokázali zvládnout a na půdě nejtěžšího možného soupeře urvali tři body! Zodpovědný výkon podpořil v prvním poločase svou první brankou v sezóně Honza Adámek, na jeho gól si zase připsal první gólovou asistenci podzimu Cipís, který nastoupil tentokrát ve stoperské dvojici s Tomášem Pintérem. Spolupráce dvou členů obecního zastupitelstva fungovala. Sviny ve druhém poločase srovnaly, v cca 78. minutě ale rozhodčí nařídil poté, co domácí zahráli ve vápně rukou, pencli, a Tomáš ji proměnil. V závěrečných minutách to byly nervy, v den, kdy se posouval čas o hodinu dozadu, jsme zkoušeli rozhodčího přesvědčit, že i konec zápasu by se měl písknout o pár minut dříve, ale museli jsme si to vytrpět až do konce. Cenné tři body se vezly domů, SK olé!

I po dalších třech bodech a průběžném třetím místě v tabulce se musí mít plánská skvadra na pozoru. Klobása po zápase není samozřejmostí!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sqadra a ne balet

(taky fanda krajskýho fotbalu, 30. 10. 2014 18:34)

- "modrý balet"
- klobása
- výhrůžky výměnama
...........tvl to je sqadra........hrajou to pro klobásu a chovat se neumí...

Re: sqadra a ne balet

(Pítrs st. , 30. 10. 2014 21:25)

...a tahle squadra tam vyhrála...nevím proč jedno doprdele by mělo snižovat výkon, ok obou mužstev...je třeba být trošku objektivní...ale žere vás to dlouho, ještě ve čtvrtek večer :-)

svině, sorry sviny

(H.S., 27. 10. 2014 0:30)


co naděláš....