Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týn n. Vltavou B - Planá 2:2 - Zpackaný první poločas se povedlo napravit jen částečně

29. 4. 2012

 Týn n. Vltavou B - Planá 2:2 (2:0)

Branky: Stropek, Vobořil

Sestava: Fabián - Tyl (80. Ira), Křemen, Sodomka, Turek - Stropek, Beran, Pintér (65. Vobořil), Adámek - Balogh (46. Brejžek), Mavrodiev.

________________________________________________________________________

Zlomit nepovedené venkovní výsledky se proti béčku Týna rozhodl Stropy, který se poprvé na jaře dostal na zelený pažit. Na krásném trávníku po úvodní oťukávané udeřili domácí, kteří krásnou akcí dopravili míč jak na zlatém podnosu na malé vápno a týnský útočník už si věděl rady - 1:0. Planá byla směrem dopředu neškodná, a dozadu chybovala. A tak to bylo ještě do poločasu o dvě branky, Fabi neměl nárok na nájezd neobsazeného protihráče. Plaňáci zahrozili z kopačky Lukáše, který ale přestřelil, aby o několik minutek později narazil bolestivě do tyče, když se snažil skluzem usměrnit Honzovu nabídku do sítě.

Ve druhé půli docházely hráčům v horkém počasí rychle síly, ale přeci jen větší fyzičku, kterou těžko říct kde nabrali, ukazovali Plánští. A začaly se množit šance před týnskou bránou. Tury poslal centr před gólmana, kterého předkočil Michal Stropek a bylo to o jediný gól. V 85. minutě pak Peťa vystihl bídňoučkou rozehru soupeře a malou domů opravdu skluzem uklidil až domů -za záda gólmana. Planá rázem cítila šanci na tři body a vytvořila si hned tři čisté gólovky. Víťa bohužel nedokázal míč dopravit do naprosto odkryté brány, jeho slabé zakončení vykopl vracející se bek. V samotném závěru ještě mohl rozhodnout jiný hráč, ale na Mariánovo přání se zde nemá zmiňovat jeho jméno. Bohužel tento špíler z malého vápna naprosto sám před brankářem překopl bránu a sudí Feitl ukončil zápas závěrečným hvizdem. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář