Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týn n. Vltavou B - SK Planá 6:1 - Vraždění neviňátek...

5. 5. 2013

Týn n. Vltavou B - SK Planá 6:1 (4:0)

Branka: Mavrodiev.

Sestava: Fabián - Turek, Sodomka, Křemen, Fujdiar (60. Frdlík) - Mavrodiev (70. Hruška), Beran, Špírek, Bendík - Chrástka, Vobořil.

Jejich fíky popisovat nebudu, naše obrana byla na útočné nápady Týna krátká. My po první inkasované brance měli šance na srovnání, ale Špíry je pomalej a po špatném výkopu gólmana nedokázal chybu soupeře potrestat, Mára zase z malého vápna po centru Fudžiho hlavičkoval mimo. Do poločasu jsme dostali ještě tři kusy. 

Druhý poločas pro nás začal lépe, chvíli jsme byli lepším týmem a zaslouženě se dočkali snížení, Radek zatáhl balón, poslal ostrý centr a MARIÁN MAVRODIEV doklepl míč do prázdné brány. Domácí ale rychle odpověděli, za nás ještě odmítl upravit výsledek Frdla, když měl před sebou už jen síť, ale míč otřel o tyč a k naší smůle vyputoval napříč vápnem ven z pokutového území.

Zápas je těžké hodnotit, Týn si mezi námi hrál bago, ve druhém poločase bylo pozitivní, že jsme to nezabalili. Tak snad příště... Taky je třeba zmínit, že hrajem v jedenácti a dva anglický týdny za sebou jsou proto pořádná zabíračka...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

trenovat

(Pitrs, 6. 5. 2013 21:02)

je to zabiracka, ale jen pro ty, kteri se moc nevenuji pravidelnemu treninku, to koho vseho se to tyka necham otevrene......

Re: trenovat

(Špíry, 7. 5. 2013 16:47)

Zabíračka je to v 11 lidech i s tréninkem ;)

Re: Re: trenovat

(Stropy, 8. 5. 2013 12:10)

Nechci machrovat, ale já bych chtěl hrát minimálně 3x tejdně plus min. 3 tréninky, takže neříkej Špíry že ty nemůžeš 2 zápasy tejdně navíc máš přece natrénováno ještě z hokejbalu ne...:)