Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utrpěné vítězství, Planá porazila jmenovce. Starosta nedal penaltu!

6. 3. 2011

SK PLANÁ - SMRČINA HORNÍ PLANÁ 2:1 (0:0)

Sestava: Fabián - Turek, Sodomka, Křemen, Lepieš (Vobořil) - Stropek, Mavrodiev (Sedmík), Pintér, Adámek - Brejžek, Balogh.

Branky: 75. vlastní (ale Stropy prej k tomu hráči měl NEJDÁL, takže na jeho výslovný přání patří gól jemu), 89. Brejžek - 60. nějakej šmoula

________________________________________________________________________

Do služby se trénérovi Cimbůrkovi hlásilo na Složišti třináct hráčů, na střídačce zůstali, ale ne na dlouho, dva Petrové, Sedmík s Vobořilem. Soupeř komfort střídajících hráčů neměl - Hornoplánských se sešlo jen jedenáct, přičemž ke všemu v útoku rozdával radost náhradní brankář. "Es ká" bylo od prvních minut aktivnější, soupeř se k ničemu nebezpečnému nedostával. Brejžek dvakrát pálil levačkou z relativní blízkosti, ovšem pro Brejžkovu levou nohu to stále byla neskutečná dálka. Balogh si v úniku položil brankáře, ale na rychlé umělce si míč ukopl a už ho nedostihl, bylo po šanci. Po zranění Roba se zařadil do obrany Sedma a zhruba 23 sekund po nástupu měl na svědomí největší šanci svého týmu. Narazil si s útočníkem a vystřelil asi pět metrů za vápnem. Gólmanovi svítili do očí sluníčko a tak se jen mohl modlit, aby míč nezapadl pod břevno. Bohužel pro Planou se tak nestalo, míč skončil právě na horní tyči. Horní Planá toho v prvním poločase mnoho nepředvedla.

Ve druhé polovině zápasu se ovšem soupeř rozehrál, zpřesnil hru a Planá musela najednou myslet i na obranu. Fabi vytahoval nebezpečnou hlavičku po pěkné akci na roh. V 60. minutě už ale Horní Planá ojedinělou šanci využila ke skórování. Bobeš k údivu všech nepodržel mančaft na lajně, nutno říct, že správně neodmával ofsajd a útok Horní Plané už si věděl se situací rady a zavěsil do prázdné brány. Planá se poté nemohla dostat do hry a tlak za srovnáním se nekonal. Vobořil hlavičkoval po pěkném centru Adamce těsně mimo. Pintér si poté vykoledoval faul v šestnátce a Planá kopala penaltu. Sodomka si postavil míč, když kde se vzal tu se vzal starosta a vyhodil Píďu z penalty, že jinak se Sodomků budou při placení příštího nájmu divit. Kapitán zamířil střelu doprostřed a golman ji kryl.

Po faulu na Turka si v 75. minutě postavil míč Stropek, protože Pintér zrovna vydýchával jedno popoběhnutí z předchozího průběhu hry a nestihl včas doběhnout na pravou stranu, aby Stropymu míč zabral. Obránce soupeře si centrovaný míč zkušeně srazil do vlastní sítě a bylo srovnáno - 1:1.

Horní Planá hrála skoro celou druhou část v deseti, stav se na chvíli vyrovnal po odstoupení Turka, ale Michal se brzy do hry vrátil. Hráčům už docházely síly, Planá však nakonec přeci jen urvala vítězství.

V jedné z posledních akcí zápasu Lukáš Balogh k údivu všech zvolil přihrávku, ačkoliv i on měl po přečíslení soupeře před sebou cestu prakticky až do brány. Za této situace Luky už od pěti let volí jediné řešení - "dej si góla a nepřihrávej nikomu!". Víťu ale naštěstí pas nepřekvapil a k údivu všech suverénně zamířil ránu do prostoru, ze kterého musela brankářova hlava rychle zmizet, aby míč náhodou nezachytila - 2:1. Nervózní utkání poté ukončil rozhodčí a Planá ukořistila cenný skalp. Byť soupeře v neúplné sestavě.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

report

(hugo sanchez, 9. 3. 2011 9:26)

Dobrý, moc dobrý. A ten nájem bych jim stejně zvednul, pro výstrahu.

Re: report

(Soda, 9. 3. 2011 14:58)

Tak to se asi odstehuju :D

Re:

(Stropy, 6. 3. 2011 16:45)

Já od něj byl naopak nejdál Špíry, ale ten balon letěl z mojí nohy:)

Re: Re:

(Špíry, 7. 3. 2011 9:56)

Jo tak to sorry, já sem nevěřil, že bys dokop takovou dálku...