Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velešín - SK Planá 0:4 - Nováčkovské štěstí, nebo jsme snad fakt dobří?

6. 9. 2014

Velešín - SK Planá 0:4 (0:3)

Branky: T. Pintér 2 (obě z pen.), Balogh 2

Sestava: Nováček - Plojhar, Pintér st., Beran, Kopáč - Adámek, Řehoř, Pintér ml., Tyl - Balogh, Petscher. Střídali: Fujdiar, Mynář.

Loni byl mezi Planou a Velešínem rozdíl dvou souteží, letos si Modrej balet jezdí do Velešína pro body. Bez Kučiho a Turyho, tedy s komplet novými krajními beky, jsme se postavili první velké zkoušce v sezóně. A zvládli ji na jedničku. 

Domácí asi nejsou zvyklí na to, aby doma po půli ztráceli o tři branky. V 11. minutě Velešín zahrál ve vápně rukou a T.Pintér se nemýlil. A přišla i druhá pecka - ve 20. minutě totiž unikl přes půl hřiště Peči a ve vápně byl poslán k zemi - Starosta opět úspěšný. 31. minuta přinesla spolupráci nejlepšího nahrávače Řehyho s kanonýrem naší skupiny I.B třídy, Lukáš prokázal jistotu v koncovce a bylo to 3:0. A to ještě Honza neuspěl tváří v tvář gólmanovi.

Domácí se ve druhé půli snažili, ale plánská obrana držela. Konečnou podobu tak dal výsledku Lukáš, který převzal přihrávku od Ivoše a upravil na 4:0. 

Přema Cupem byl odměněn Novas, který vyčapal první čisté konto v sezóně. Plánský gólman si úspěšným zákrokem (některé zdroje tvrdí, že byly i dva) vysloužil pozvánku na kemp do týmu italského FC Janov, ale je třeba uklidnit fandy - proti Sedleci bude zpět!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář