Jdi na obsah Jdi na menu
 


Těžce vybojovaná, ale zasloužená výhra nad poslední Vrábčí 1:2 (1:0)

5. 5. 2010

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Do zápasu s poslední Vrábčí nastupujeme s jednou změnou v sestavě, místo zraněného Stropka je Ivan Kutheil. Na velmi těžkém terénu jsme od první minuty lepším týmem, domácí se pouze brání, jenže jako v minulých zápasech nám chybí přesné zakončení. Celý první poločas odehrajeme na polovině soupeře, ale ani jedna naše šance golem nekončí. Domácí z jediné šance za celý zápas přesto střílí první branku zápasu a do kabin odcházíme za nepříznivého stavu 1:0.

Druhá půle se odehrává stejně jako první, opět soupeře zatlačíme na jeho polovinu, ale gól ne a ne přijít. Golman Vrábče se překonává, i ty největší naše šance chytá. Planá však má v posledních zápasech spasitele jménem Marián Mavrodiev. Nejprve dvacet minut před koncem z malého vápna vyrovnává na jedna jedna, a dvě minuty před koncem krásnou hlavičkou rozhodl zápas pro Planou 1:2.

Poděkování patří fanouškům.

Na závěr se ještě musím pozastavit nad tím, že nechápu na co měla Vrábče zavřené na rok hřiště pro úpravy. Kabiny sice opravené, ale ještě menší než předtím a o hřišti raději nemluvit. Vyježděné koleje, samá díra, branky o 20 cm vyšší ... atd.

Sportu zdar. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář