Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyhráli jsme turnaj v Černovicích

28. 7. 2015

TURNAJ ČERNOVICE:

Na turnaj jsme se slézali jak švábi na pivo a nakonec nebýt posil, ani bychom jedenáctku z Plaňáků dohromady nedali. Restartovat kariéru se rozhodl tak i Jarda Trs, dále s námi jeli Pepa Příhoda, Zedy, tedy kluci, kteří stejně u nás v budoucnu skončí, plus nově na zkoušku Petr Císař. Hrálo se 2x30 minut.

1. zápas Černovice - SK PLANÁ 1:2 (1:0)

Novas - Kuči, Starosta, David, Tury - Plojhar, Příhoda, Pintér, Stropek - Petscher, Fujdiar (na střídání Zedek, Trs, Císař, Vobořil - ten ale nakonec zůstal v turnaji jen fanouškem)

Do 15. min jsme šli (Peči...) asi tak 3x sami na bránu a ani jsme nevystřelili... A pak jsme někdy kolem 20. min dostali na 1:0 z přímáku, střelec Libor Kolller (dříve bek z Dynama, Slavie atd.). Druhou půli už jsme šance dali a otočili, góly Fujdiar hlavou a Peči, a celý zápas jsme byli lepší, pod kontrolou...jen ty goly chyběly... Ukázalo se ale opět, že obracet zápasy umíme.

2. zápas semifinále: Meteor Tábor - Nový Rychnov 1:0

Ve stejné sestavě jsme sehráli i finále s Meteorem

FINÁLE: SK PLANÁ - Meteor Tábor 3:2 (2:0)

Dali jsme oproti prvnímu duelu góly a v poločase vedli 2:0 (Fujdiar, Příhoda). A druhou půli už jsme si mysleli, že to dohrajeme, bez bojovnosti, přistupování k hráčům a nedůslednosti, a najednou nám vyrovnali. Ale nakonec jsme znovu zabrali a Peči byl dvě minuty před koncem sražen ve vápně golmanem a Starosta z pencle dal na 3:2 a konec.

Vyhráli jsme tak putovní pohár, nejlepším hráčem týmu byl vybrán Honza Pintér.

 

Konečné umístění:

1. SK PLANÁ

2. Meteor tábor

3. Černovice

4. Nový Rychnov

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář