Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vysoká prohra v Hodějovicích

18. 5. 2009

Obrazek

 

Za krásného, ale pro fotbal nedobrého počasí jela SK Planá do N. Hodějovic potvrdit zlepšenou formu z posledního zápasu. Ale realita byla jiná a to velmi krutá. / snad pro všechny poučná/. Sestava zůstala stejná jako proti Č.Dubu, chyběl jen Robo a Hrůša, kteří byli omluveni. Do zápasu jsme vstoupili s odhodláním po dlouhé době neinkasovat a snažit se co nejvíce o střelbu.

To se nám bohužel nepovedlo a hned na začátku zápasu po chybné rozehrávce  na půli a brejku ze strany, kdy jsme se nestačili vrátit jsme inkasovali.

V dalším průběhu se nám nedařila rozehrávka, z nakopávaných balonů jsme nic nevytěžili. Když jsme se už pokusili o rozehrávku, buď byla nepřesná, nebo nebylo komu přihrát.

A tak přišel další gól, opět volní hráči domácích, brejk ze strany, přihrávka před velké vápno, kde samozřejmě volní hráči , střela a po teči jsme prohrávali dva nula. Tlak domácích pokračoval, naše záloha nestíhala, obrana přetížená. Pak náznaky našich šancí, ale žádný gól, a tak jsme mohli být rádi že domácí svoji nemohoucností nepřidali do půle ještě nějaké góly. V prvním poločase bylo vidět že nestíháme, neobsazujeme hráče, prakticky bez zálohy, nebyla podpora útoku, nedařilo se nikomu.

Do druhé půle jsme nastoupili s větrem do zad, který byl v první půli velmi nepříjemný. Ale jestliže jsme si mysleli že to bude naše výhoda, tak to ne. Ano, soupeře jsme přitlačili na jeho polovinu, ale to bylo vše. Opět jsme špatně obsazovali, špatné přihrávky, a když musel vystřídat pro nevolnost Víťa, rozpadl se nám i útok. Domácí hráli jednoduše, ale účelně. Po našich špatných rozehrávkách přišli další góly do naší sítě, nestíhali jsme, neobsazovali hráče, neudrželi balón a pohled na našeho znechuceného gólmana Houpiho hovořil za vše.Obrazek

Není třeba už rozebírat jak padlo dalších šest gólů do naší branky. A to buďme rádi, že domácí svojí nefotbalovostí nepřidali další branky. Je třeba se ale zamyslet co se s tím bude dělat. Nehrajeme jen za sebe, ale hlavně za Planou a její fanoušky, ale s tímto přístupem jich moc mít nebudeme.

Je vidět že se nám nedaří, pokaždé hrajeme v jiné sestavě a tím je vidět naše nesehranost. Nevíce je to vidět na záloze a v obraně. Záloha neplní to co má, chybí rozehrávka a hlavně podpora útoku od krajních halvů. Obrana nastupuje sice ve stoperské dvojici stejná, ale kraje se mění a to také nepřidává na sehranosti.A útok bez podpory zálohy toho sám moc nezmůže. A bohužel je vidět, když nehraje nebo vystřídá Víťa, jsme bez útoku a  Michal sám na to nestačí. Také nejsou žádné taktické pokyny, každý si vlastně hraje co chce.

Bylo by dobré, aby se všichni zamysleli nad tím, co odvádí nebo chtějí odvádět  pro fotbal v Plané. Na tento zápas je třeba zapomenout a máme na to čtyři domácí zápasy za sebou ukázat všem, že fotbal hrát umíme a čtyřikrát vyhrát a získat si zpět na svoji stranu fanoušky.

 

Na závěr je třeba vyjádřit upřímnou soustrast našemu hráči Michalovi a hlavně jeho ženě Lídě.

 N.Hodějovice - SK Planá 8:0 (2:0)

 

Sestava:         Kölbl  – Křemen , Sodomka , Vobořil , Ježík  –  Beran, Fujdiar, Mavrovdiev, Řehoř - Brejžek , Turek

 

Náhradníci :  Aibl , Tyl

 

Trenér : Cimburek

 

připravil : Páťa / Tainyo

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář