Další týden, kdy Plaňáci nenašli přemožitele v žádné z kategorií! Začala rekonstrukce hřiště

Minulý týden jsme tu mohli s radostí oznámit, že všechny naše kategorie zvítězily. A tentokrát jsme předvedli znovu parádní výsledky a znovu žádný z týmů neprohrál.

Hned v neděli pak začala mohutná rekonstrukce hrací plochy našeho hlavního hřiště, nejbližšího okolí a zázemí pro fanoušky. Myslíme, že po 75 letech fungování si hřiště trochu renovace zaslouží a těšíme se na výsledek!  🙂 Áčko bude hrát všechny zbývající podzimní domácí zápasy v Kameňáku, dorost v Boršově a starší žáci v Černém Dubu. Děkujeme zmíněným klubům za umožnění azylu!

A tým

SK Planá – FK Tatran Prachatice 3:1 (2:1)

Branky: 4. T. Pintér (pen.), 41. Carda, 84. Pajerský – 16. Cais

Hodnocení kouče Jana Pintéra: „Jsem rád, že jsme utkání s Prachaticemi zvládli za 3 body. Věděli jsme, že k nám jede kvalitní a velmi silný tým. Utkání bylo strašně ovlivněno pro mě nepochopitelným, ale zcela správným, vyloučením Kuby Rauschera, kterého považuji za jednoho z nejlepších hráčů v soutěži. První poločas jsme odehráli vcelku slušně, druhý naopak vcelku špatně. Myslím si, že kluci s pocitem početní převahy trošku povolili a už nebyli tak koncentrovaní a disciplinovaní jako v prvním poločase. Prachatice nás větší část poločasu doslova zamkly, ale nás podržel opět fantastický Kuba Hotový v bráně! Pro tento zápas je naším hrdinou! Konec utkání jsme po třetí brance už dohráli v poklidu a úspěšně si došli pro tři body. Z tohoto vítězství mám neskutečnou radost, protože Prachatice považuji za jednoho z favoritů soutěže. Podruhé dobře zahrál Jarda Lacko, kterého jsme posunuli na střed zálohy, kde uplatnil svoji bojovnost a neústupnost v osobních soubojích! Kluky bych pochválil za zisk tří bodů, došli jsme k nim tedy s odřenýma ušima, ale na to už se zítra nikdo ptát nebude. Teď jedeme do Kaplice, kde nás čeká opět těžká dřina!“

 

Dorost

Ledenice – SK Planá 1:9

Branky: Štika 2x, Stránský 2x, Mižura 2x, Petrášek,  Nůsek, Schönbauer

 

Starší žáci

Kamenný Újezd – SK Planá 0:8

Branky: Lávička 4x, Molnár, Pileček, Filištein, Čapek

 

Mladší žáci

SK Planá – Hrdějovice 1:1

 

Starší přípravka

SK Planá – Trhové Sviny 9:9

Krásná zápas plný gólů, kdy Kryštof Habert vyrovnal v 59. minutě. Kryštof dal v zápase hned 8 gólů!

 

Mladší přípravka

SK Planá – Rudolfov 3:1