Martin Lávička zazářil sedmi góly. Další týden za námi!

A tým

Blatná – SK Planá 1:2

Branky: 34. Kůst – 33. P. Šteyer, 75. P. Svoboda

Jan Pintér (trenér): Potvrdili jsme roli favorita, ale nebylo to vůbec lehké. Největší komplikací byl těžký terén. Moji kluci na hřišti nechali vše a zaslouženě vezeme z Blatné plný počet bodů. Soupeř si sám vypracoval pouze jedinou příležitost, kterou chytil Kuba Hotový. Gól jsme jim darovali jak na zlatém podnose a to bylo z jejich strany vše. Druhý poločas se do vápna nedostali, jen to nakopávali a s fotbalem to nemělo nic společného. My jsme se snažil hrát od brankáře kombinačně, ale na nekvalitním terénu jsme měli hodně zbytečných ztrát a kazili jsme. Jedeme na vlně 9 zápasů bez prohry a užíváme si to! Poslední kolo máme doma Hrdějovice, kde by jsme měli být favoritem, ale tahle utkání bývají zpravidla nejtěžší! Včera byl naším mužem zápasu Svoby, který posbíral 1+1, i přesto, že občas kazil, tak na hřišti byl právě on tím rozdílovým elementem. Slušně zahrál na beku Ondra Hotový, bratr Kuba byl opět velkou jistotou.

 

Dorost

 SK Planá – Dříteň 1:3

Dorostenci padli podruhé v řadě, v Boršově nestačili na Dříteň. Už ve 4. minutě šli do vedení díky Schönbauerovi, ale pak už se trefovali jen hosté.

 

Starší žáci

SK Planá – Nové Hrady 15:2

Branky: Lávička 7, Pileček 2, Kožešník, Tienes, Pýcha, Brom, 1 gól vlastní

 

Mladší žáci (společenství s JFA a Č. Dubem)

Sedlec – SK Planá 11. listopadu

 

Starší přípravka 

Borovany – SK Planá 0:11

Branky: Klícha 5, Habert 3, Saitz, Faktor, Schneider

Horní Stropnice – SK Planá 5:10

Branky: Habert 5, Klícha 2, Saitz, Schneider, Růzha

 

Mladší přípravka

Ševětín – SK Planá 8. listopadu

 

Miniliga (na fotce) má před sebou turnaj na Loko ČB (11. listopadu od 9:00), kterým naváže na poslední turnaj, který tým absolvoval v Žabovřeskách.