Mladší přípravka se zlepšovala a zlepšovala. Jsme jedna velká rodina, říká trenérka

SK Planá – mladší přípravka – okresní přebor sk. D, finálová platinová skupina – 2022/23
4. místo
20 zápasů – 11 výher, 3 remízy, 6 porážek, 155:133, 36 bodů (doma 19 bodů, venku 17 bodů)
Nejlepší střelec týmu v sezóně: Tomáš Trnka (34 gólů)

Hodnocení trenérky Markéty Fujdiarové:

„Letošní sezónu jsme zahájili jako každý rok letním kempem s vysokou účastí. Každý rok k nám chodí nové děti a za to jsme velice rádi.

V září jsme začali hrát mistrovská utkání. Celý podzim byl pro nás jako na houpačce, prohra, výhra, remíza a tak se to i opakovalo. Po podzimu jsme byli na 8. místě. S postupem času jsme začali sehrávat. Před začátkem jarní sezóny jsme odjeli na zimní soustředění do Přední Výtoně, kde se nám každý rok moc líbí. Podmínky, počasí bylo ideální.

Jarní sezóna byla pro nás už velice zajímavá a úspěšná z 8 zápasů jsme pouze jeden prohráli a jinak vše ostatní vyhráli. Přišly k nám nové, ale i staré tváře a ukázali jsme, že jsme jeden tým. Nakonec jsme skončili na krásném 4. místě.

Letošní rok nás čekala nadstavba, vzhledem k povedenému umístění nás čekala platinová skupina. Nejprve jsme hráli s Týnem nad Vltavou, kde jsme oba zápasy vyhráli. Ve finále jsme narazili na Rudolfov. První zápas jsme s nimi remizovali a druhý zápas s přehledem vyhráli. Tudíž jsme naší sezónu zakončili vítězstvím platinové skupiny.

Ke konci sezóny jsme odehráli dva turnaje. První byl v Boršově nad Vltavou, kde jsme získali krásné 3. místo a druhý byl v Nových Hodějovicích, kde jsme skončili na pěkném 5. místě. Musím říct, že turnaj byl nadupaný skvělými oddíly.

Tímto bych chtěla pochválit celé mužstvo, jak v zápasech, tak tréninkovou účast dětí a doufám, že navážeme na výkony i v nové sezóně.

Na celý tým jsem nesmírně pyšná, hrdá a vidím, jak se všechny děti zlepšují. Nové tváře jsou u nás vítáni. Myslím si, že jsme jedna VELKÁ parta a každý k nám zapadne. Jak já říkám, druhá rodina.“