Neporazitelnost, která trvá a trvá

Úžasné, stále platí, že v soutěžním zápase týmy Plané od nejmenších až po A tým neprohrávají. A to už od 2. září!

A tým

Vimperk – SK Planá 0:2

Branky: 11. L. Kitzler, 24. P. Šteyer

Lukáš Sýs (trenér Šumavanu)“Domácí šňůru výher nám přetrhla Planá, která na nás přijela perfektně připravená. Herně to z naší strany nebylo špatné, ale bohužel se nám nepodařilo proměnit ani jednu ze slibných šancí, které jsme si vytvořili. Fotbal se hraje na góly, ty soupeř vstřelil dva, my žádný a tak Planá zaslouženě vyhrála. Příští kolo hrajeme v Sousedovicích, které mají kvalitní tým, takže nás tam nečeká nic jednoduchého i přesto věřím, že na hřišti uděláme pro zisk bodů maximum”.

Jan Pintér (trenér Plané)Utkání s Vimperkem se mi hodnotí samozřejmě skvěle. Věděli jsme o síle Vimperku v domácím prostředí a evidentně jsme se na utkání dobře připravili. Vimperk nás zlobil spíše ze standardek, případně z našich zbytečných chyb, ale ty jsme nakonec všechny přežili a mohli jsme dát i více branek, ale bohužel jsme pak už vždy selhali v koncovce. V naší sestavě nebylo slabého místa, celý tým odvedl přesně to, co jsem od nich požadoval a jsem strašně rád, že do utkání mohli naskočit i dva naši dorostenci. Sice jenom na pár minut, ale věřím, že je to pro ně motivací k další práci. Ani nevím, koho bych z týmu vyzdvihnul, od Hotyho v bráně, po Srnku v útoku, všichni hráli výborný zápas! Ale asi jeden hráč si zaslouží vypíchnout a to je Domča Kořínek, který byl u obou branek, při první zahrál super dozadu, získal balon a rozjel gólovou akci, u druhého gólu krásně asistoval. Máme slušnou bilanci posledních utkání, teď jdeme „doma“ na Zlatku, to bude těžký oříšek!

 

Dorost měl v zápasovém programu volno

 

Starší žáci

SK Planá – Borovany 11:0

Branky: Brom 2, Filištein 2, Jana 2, Lávička 2, Viková, Tienes 2

 

Mladší žáci (společenství s JFA a Č. Dubem)

Hluboká – SK Planá 4:5

Branky: Habert 3x, Vostřez 2x

SK Planá – Lišov  B 4:3

Branky: Pešek 2, Habert, Štěpánek

 

Starší přípravka

 Nové Hrady – SK Planá 3:5

Branky: Habert 3x, Klícha 2x.

 

Mladší přípravka

Dynamo B – Planá 4:4

SK Planá – Čtyři Dvory 7:0

 

Miniliga absolvovala pod vedením Honzy Pintéra turnaj v Roudném. A jeden z tatínků to zaznamenal na parádním videu, děkujeme! Tak se mrkněte, jak to ročníkům 2017 a 2018 kope – ZDE