Petr Řehoř: Nejzajímavější konfrontace na nás čeká hned v prvním jarním kole

Po Kodrym si pojďme představit i druhou posilu, pětadvacetiletého PETRA ŘEHOŘE. Ten je odchovancem Dynama, v roce 2017 to dokonce dotáhnul k absolvování přípravy s A týmem pod vedením Davida Horejše. V mládežnických kategoriích byl i reprezentantem ČR. Jeho další cesta vedla z Dynama do třetiligového Písku, divizního Jindřichova Hradce, Čížovou až do Jankova. A odtud přestupuje k nám!

 

Co Tě přesvědčilo k příchodu do Plané?

S mým příchodem měl určitě hodně co do činění Dominik Kořínek. Domeš je můj dlouholetý kamarád, už z dob, kdy jsme spolu hráli v Dynamu. A jsem moc rád, že si s ním mohu znovu zahrát.

 Zjišťoval sis od něj informace? Co ses případně o týmu dozvěděl?

Po příchodu na první trénink do Planý jsem zjistil, že už se vlastně znám s více hráči, takže předem jsem nic nezjišťoval. 

K zápasu jsi naposledy nastoupil za Jankov v dubnu, čím to?

Důvodem bylo, že jsem cca půl roku byl pracovně mimo Českou republiku.

Jak ti voněly první tréninky po takové pauze od fotbalu? 

Tréninky byly skvělý, hlavně po mojí delší pauze jsem se cítil na hřišti hned dobře. Taky vlastně počet hráčů je vysoký i na tréninkách, což je extrémní plus, jelikož s počty hráčů na trénincích mají problém i ve vyšších soutěžích.

Tým už má k dispozici novou kabinu, jak se ti zázemí líbí? Bylo i tohle nebo výstavba nového hřiště pro tebe lákadlo?

Co se týče zázemí, tak to je naprosto skvělý, troufnul bych si říct, až težkej nadstandard. A samozřejmě to bylo i pro mě lákadlem. Teď to budu chtít klubu vrátit výsledky na hřišti.

V I.A jsi dosud nehrál, co od sebe čekáš?

Bude to pro mě nová zkušenost, ale na druhou stranu jsem už něco odehrál, takže od sebe očekávám ty nejlepší výkony.

Když se podíváš na naše soupeře, je tam nějaký, na kterého budeš mít nejvíce spadeno, nebo na zápas se kterým se zvlášť těšíš?

Tak určitě pro mě je nejzajímavější hned první zapas proti Strunkovicím, které jsou na prvním místě, takže to bude zajímavá konfrontace hned v prvním kole po přípravě.