Starší přípravka nasázela za dvacet zápasů 155 gólů!

SK Planá – starší přípravka – okresní soutěž sk. D mladší žáci – 2022/23
5. místo
20 zápasů – 11 výher, 3 remízy, 6 porážek, 155:133, 36 bodů (doma 19 bodů, venku 17 bodů)
Nejlepší střelec týmu v sezóně: Tomáš Trnka (34 gólů)

Hodnocení trenéra Radka Klíchy:

„Hlavně první utkání doma se Slavií nám nevyšlo, bez pohybu a střelby se fotbal hrát nedá. Naopak ve zbylých zápasech jsme si dokázali, že když každý dá do utkání to, co v sobě má, můžeme hrát vyrovnaně s každým soupeřem, ne-li být lepším. Většina kluků a holek přišla z mladší přípravky a myslím si, že si vedli velmi dobře.

Tréninky jsme měli dvakrát týdně, vždy v pondělí a středu. Docházka byla u většiny příkladná. Snažím se být s dětmi kamarád, ovšem při každém cvičení, přihrávce či střelbě chci, aby makali na 100 %. Není pro mě nic lepšího, než když po tréninku slyším, že kluky a holky trénink bavil. Myslím si, že máme co zlepšovat, ale i z umístění v tabulce je znát, že se děti něco naučily a za to jsem moc rád. A myslím, že i poslední turnaj, kdy jsme skončili na 1. místě, byl krásný důkaz kvality dětí.

Já osobně ale na výsledky v téhle věkové kategorii nehraji. Jde mi o to, abychom to, co se na trénincích učíme, přenesli do utkání. Někdy se to daří, jindy méně. Všechny fotbalisty starší i mladší přípravky musím pochválit a těšit se na další spolupráci v nové sezóně! Váš trenér Radek“