Muži bodovali pošesté v řadě. Ani mládež nezůstala pozadu!

A tým

SK Planá – SK Zlatá Koruna 1:1

Branky: 75. Cimerhanzl (pen.) – 66. Konečný

SK Planá

Jan Pintér (trenér)Jsem rád, že jsme dokázali utkání dotáhnout k bodovému zisku a natáhli tak šňůru bez porážky na šest zápasů. Utkání mělo myslím velkou kvalitu a bylo vidět, že na obou stranách nastoupili hráči se zkušenostmi z vyšších soutěží. Ze soupeře jsme ale měli v určitých fázích možná až přílišný respekt. Přesto si myslím, že na gólové šance jsme na tom byli o něco lépe, Zlatka měla ale asi větší držení míče. My jsme dostali gól, u kterého jsme měli velkou smůlu, kdy se 2x odrazil hráčům Zlatky přímo pod nohy. My jsem vyrovnali z penalty a konec utkání se dohrával tak, že oba týmy chtěly misku vah převrátit na svou stranu. Zlatka byla zatím jednoznačně nejfotbalovějším týmem, proti kterému jsme v této sezóně nastoupili. V tabulce se posouváme stále výš, tak z toho máme radost! V utkání bylo hodně kvalitních výkonů, zachytali dobře oba brankáři, od nás pak zahráli dobře oba stopeři, Svoby, Kořen a střídající Cardič. U hostů byli nejvýraznější Šeba, Fanda Persán a Bery.

SK Zlatá Koruna

Václav Beránek (hráč)Takový typ zápasu se těžko hodnotí. Byli jsme lepším týmem, lépe jsme kombinovali a vytvářeli si šance. Planou jsme do šance pustili jednou, kdy P.Svoboda z úhlu nastřelil v prvním poločase tyč a to bylo z domácí strany za celý zápas vše. Druhou příležitost domácí dostali v momentě, kdy pomezní rozhodčí pan Kříž ml. na své straně neviděl víc než metrový ofsajd a následně zaznamenal jemný kontakt ve vápně a následně razantně upozornil hlavního rozhodčího na penaltu. Škoda, že jsme zápas nedotáhli do vítězného konce, ale každý bod se počítá, obzvlášť v Plané, odkud se body lehce vozit nebudou. Opět musím poděkovat našim fanouškům, kteří nám dělají na venkovních zápasech doslova domácí prostředí.

 

Dorost

Borovany – SK Planá 0:6

Branky: Mižura 2, Šimeček 2, Hruška, Pileček

 

Starší žáci

Nová Ves – SK Planá 0:0

 

Mladší žáci (společenství s JFA a Č. Dubem)

SK Planá – Lišov  B 4:3

Branky: Pešek 2, Habert, Štěpánek

 

Starší přípravka

SK Planá – Dobrá Voda 8:4

Branky: Habert 3x, Klícha 2x, Schneider, Saitz, Faktor

 

Mladší přípravka

Hluboká – SK Planá 2:2 (viz týmová náhledová fotka) – Bitva o první místo dvou dosud neporažených týmů přinesla remízu 🙂